Jump to content

Stewards/Confirm/Introduction16/pl

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Stewards/Confirm/Introduction16 and the translation is 71% complete.
Outdated translations are marked like this.

Głosowanie nad zatwierdzeniem uprawnień obecnie działających stewardów na kolejną kadencję (2016/1) będzie trwało od 8 do 27 lutego.

Głosowanie potwierdzające jest dobrą okazją by sprawdzić, czy społeczność jest zadowolona z pracy obecnie wypełniających te funkcje osób. Aby procedura przebiegała sprawnie i harmonijnie, zostanie ona przeprowadzona w następujący sposób.

Aby dodać swój komentarz należy zalogować się do konta, z którego przed 1 lutego 2016 wykonywano edycje w którymkolwiek z projektów Fundacji Wikimedia. W trakcie trwania głosowania 2016 możesz wyrazić swoje zadowolenie bądź niezadowolenie, wraz z uzasadnieniem, ze sposobu w jaki wykorzystują narzędzia stewarda poszczególne, wymienione poniżej, osoby.

Po zakończeniu głosowania obecni oraz nowo wybrani stewardzi rozważą skargi zgłoszone na tej stronie i postanowią o ewentualnym odebraniu uprawnień, biorąc pod uwagę zarówno komentarze pozostawione przez członków społeczności jak i swój własny punkt widzenia na sposób w jaki należy wykonywać obowiązki stewarda. Procedurze tej zostaną poddani wszyscy stewardzi wybrani przed lutym 2016.

All stewards elected before February 2016 will undergo this process.

Zobacz także: