Стратегія/Рух Вікімедіа/2017/Джерела/Дослідницька група Фонду Вікімедіа

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Strategy/Wikimedia movement/2017/Sources/Wikimedia Foundation study group and the translation is 100% complete.

Співробітники і контрактники започаткували дослідницьку групу, щоб допомогти їм набрати інтелектуальної форми для прийдешнього обговорення на тему напрямку Вікімедіа.

Ідея існування Групи з дослідження стратегії Фонду Вікімедіа полягає у тому, щоб навчатись на основі інших стратегій рухів і процесів розробки стратегій. Звісно, Рух Вікімедіа не єдиний рух у світі. Чого ми можемо навчитись від інших рухів? Які є приклади ефективних стратегій інших рухів? Чого ми можемо навчитись від академіків, які вивчають рухи?

Ця дослідницька група є необов'язковою для відвідування співробітниками і контрактниками Фонду Вікімедіа. Вона працює багато в чому як щомісячний книжковий клуб. Щоб було зрозуміло, це не те місце, де розроблятиметься стратегія руху Вікімедіа. Ціль тут проста: навчитися чогось від інших і розвинути спільний словниковий запас, який стосується деяких концептів, які можуть допомогти нам, коли розпочнеться процес розробки стратегії руху.

Інформація про цю дослідницьку групу і записки із зустрічей публікуватимуться на цій сторінці на Мета-вікі, щоб допомогти поширити те, чого ми навчилися.

Протоколи