Template:Community Wishlist Survey/section-smaller-projects/pl

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Template:Community Wishlist Survey/section-smaller-projects and the translation is 100% complete.
 

To normalne, że większość propozycji, które przedostaną się do wygrywającej top 10, będzie dotyczyć największych projektów, czyli Wikipedii i Commons. Jest jednak więcej grup i projektów, które są mniejsze i nie mają wystarczającej siły przebicia w głosowaniach takiej, aby udało się dostać ich propozycjom do top 10, ale oni i tak wykonują ważne prace w naszym ruchu.

Nasz zespół zobowiązany jest do pracy nad projektami mającym wspomóc mniejsze grupy, takie jak organizatorów kampanii i programów, uczestników projektów GLAM, mniejsze projekty typu Wikiźródła lub Wikisłownik, a także stewardom i CheckUserom.

Obecność w Badaniu Życzeń propozycji wywodzące się z małych grup i projektów jest dla nas ważne — dzięki temu nasz zespół i Wikimedia Foundation ma szerokie spojrzenie na potrzeby członków małych grup. Także zachęcamy do wysyłania propozycji, nawet jeżeli sądzisz, że nie dostanie się do top 10!