Universal Code of Conduct/2021 consultations/Closure message/sk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Universal Code of Conduct/2021 consultations/Closure message and the translation is 100% complete.

Ukončenie obdobia pripomienok k návrhu Usmernení na presadzovanie pravidiel Univerzálneho kódexu správania

Ďakujeme vám za vaše neustále pripomienky a nápady týkajúce sa Usmernení na presadzovanie práv Univerzálneho kódexu správania. Vaše odpovede pomohli vytvoriť silnejší Univerzálny kódex správania.

Ak ste ešte neposkytli svoje pripomienky, tak teraz je na to ten správny čas, pretože Návrhová komisia sa stretla ohľadom aktualizácií presadzovaných predpisov. Návrhová komisia chce zvážiť všetky pripomienky pri ich aktualizácii. Svoje prípadné pripomienky pošlite do konca novembra. Výbor dúfa, že svoje revízie dokončí do konca roka a následne ich čo najskôr zverejní.

Ďalším krokom ohľadom Univerzálneho kódexu správania bude zahrňovať rozhovor ohľadom ratifikácie presadzovaných predpisov. Rozhovor sa uskutoční 29. novembra.

V decembri predloží Nadácia Wikimedie správnej rade odporúčania ohľadom ratifikovania pravidiel. Odporúčania budú informovať o ďalších krokoch v procese Univerzálneho kódexu správania.