User:CKoerner (WMF)/Page issues announcement/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page User:CKoerner (WMF)/Page issues announcement and the translation is 100% complete.

Майбутні зміни до вигляду деяких шаблонів у мобільній версії

Please help translate to your language

Приклад покращень

Привіт!

У наступні тижні команда Readers web змінюватиме вигляд деяких шаблонів на мобільному веб-сайті. Ми зробимо ці шаблони більш помітними при перегляді статей. Нам потрібна ваша допомога з оновленням тих шаблонів, що можуть некоректно виглядати.

Які саме шаблони? Найперше шаблони, що сповіщають читачів та дописувачів про проблеми вмісту статті — її тексту та інформації. Наприклад, Шаблон:Без джерел або Шаблон:Недостатньо джерел. Зараз ці сповіщення приховані посиланням під назвою статті. Ми надамо цим шаблонам (це переважно ті, що використовують шаблон:Ambox або загальні шаблони повідомлень) такого формату, щоб вони показували короткий підсумок під назвою статті. Ви можете перейти за посиланням «Дізнатися більше», щоб отримати більше інформації.

Для редакторів шаблонів у нас є деякі рекомендації щодо того, як зробити шаблони дружніми до мобільних пристроїв, а також подальша документація щодо нашої поточної роботи.

Якщо у вас виникли запитання щодо форматування шаблонів для мобільного вигляду, будь ласка, залиште повідомлення на сторінці обговорення проекту або створіть завдання у Фабрикаторі, і ми вам допоможемо.

Thank you!