WikiGap Challenge/Про конкурс

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page WikiGap Challenge/2020/Background and the translation is 86% complete.
Outdated translations are marked like this.

WikiGap Challenge
8 March – 8 April, 2020
[Social media: #WikiGap_Challenge]

Про WikiGap

WikiGap — це ініціатива, покликана закрити гендерну прогалину та іншу нестачу статей, пов'язаних з різноманіттям, у Вікіпедії. Близько 8 березня 2020, Міжнародного дня жінок, відбудеться кілька марафонів редагування.

Ініціатива стала можливою завдяки співпраці Wikimedia Sverige, Міністерства закордонних справ Швеції, посольств Швеції та афіліатів Вікімедіа, волонтерів і місцевих організаторів по всьому світу. Уперше WikiGap було організовано 8 березня 2018, а зараз ми хочемо провести його ще раз.

Якщо ви хочете провести подію WikiGap у посольстві Швеції у своїй країні, будь ласка, зв'яжіться з Еріком з Wikimedia Sverige.

WikiGap Challenge — це спроба поєднати розрізнені події одна з одною. Це також можливість для організацій та волонтерів Вікімедіа, що беруть участь, висвітлити важливих у своєму контексті жінок, які заслуговують статті різними мовами, на думку організаторів.

Виклик триває з 8 березня по 8 квітня 2020. Учасники та учасниці можуть записатися у будь-який час, тобто учасники подій WikiGap, що проходять у різні дні березня, також можуть долучитися зі своїм внеском.

.
Contest details
Contest details
Background
Background
Prizes
Prizes
List of articles
List
Participants
Participants
Results
Results
Discussion
If you have any questions about this writing challenge, please add them to our talk page.
Log
See the continuously updated log for the event.