Jump to content

Viki mīl 2018. gada olimpiskās spēles

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wiki Loves the Olympics 2018 and the translation is 93% complete.
Wiki Loves the Olympics 2018
2. izdevums, 2018. gada 9. februāris—25. marts

Laipni lūgts Vikipēdijas rakstīšanas konkursā par olimpiskajām spēlēm

  • Kas?: Šis ir rakstīšanas konkurss par ziemas olimpiskajām spēlēm. Otrā izdevuma mērķis ir uzlabot un tulkot rakstus par ziemas olimpiskajām spēlēm, it īpaši, par "2018. gada ziemas olimpiskajām spēlēm un 2018. gada ziemas paralimpiskajām spēlēm, kā arī konkursa dalībnieki var veikt izmaiņas rakstos par visu iepriekšējām spēlēm, ieskaitot svarīgus sporta rakstus un spēļu norises vietām. Tu vari ņemt dalību jebkurā valodā. Rakstu saraksts ir ieteikums un tu vari radīt vai papildināt citus.
  • Kad?: Rakstu konkurss norisinās no 2018. gada 9. februāra plkst. 00.01 līdz 25. marta plkst. 23.59 pēc universālā koordinētā laika (UTC).
  • How?: Points can be achieved by creating new articles or expanding existing ones, related to the Winter Olympics or Paralympics and belong to a Wikipedia category about the Winter Olympic or Paralympic Games. Articles must have at least one reference. The scoring system is as follows (do not forget to score points awarded by each article that you work on the section of participants):
  • +1 punkts par katriem 1000 baitiem pievienota satura.
  • +1 punkts, ja raksts ir radīts no jauna.
  • +2 punkti, ja raksts ir par paraolimpiskajām spēlēm vai sportistu, kurš piedalās vai piedalījies iepriekšējās paraolimpiskajās spēlēs.
  • Kurš?: cilvēki, kam interesē apgūt Vikipēdijas labošanu un uzlabot vai tulkot ar olimpiskajām spēlēm saistītus rakstus. Nepieciešams tikai iepriekš izveidot lietotāja kontu. Lai piedalītos, jāreģistrējas dalībnieku sadaļā.
  • Kāpēc?: Konkursu organizē Wikimedia España, Wikimedia Argentina, Wikimedia Chile un Iberocoop: viens no mūsu galvenajiem mērķiem ir sniegt visiem brīvu informāciju par ziemas olimpiskajām spēlēm visās valodās. Ja tava organizācija vēlas sadarboties šajā konkursā, lūdzu, sazinies ar mums.
Konkursa informācija
Wikipedia:Translating Ibero-America
Balvas
Tēmu saraksti
Dalībnieki
Participants
Palīdzība
Ja tev ir kādi jautājumi par šo rakstīšanas izaicinājumu, lūdzu, pievieno tos diskusiju lapā