Jump to content

Wiki Loves the Olympics

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wiki Loves the Olympics 2018 and the translation is 100% complete.
Wiki Loves the Olympics 2018
2-ий конкурс, 9 лютого - 25 березня 2018 року

Ласкаво просимо на конкурс редагування статей Вікіпедії про Олімпійські ігри!

  • Що?: Конкурс з написання статей про Зимові Олімпійські ігри. Метою другого конкурсу є покращення та переклад статей, що стосуються Зимових Олімпійських ігор, особливо Зимових Олімпійських ігор 2018 та Зимових Паралімпійських ігор 2018, але учасники можуть редагувати будь-які статті всіх попередніх Ігор, включаючи знамениті спортивні фігури та ігрові комплекси. Ви можете взяти участь будь-якою мовою. Списки статей - це пропозиції, і ви можете створювати або розширювати інші.
  • Коли?: Конкурс з написання статей триває з 00:01 9 лютого до 23:59 25 березня 2018 року (UTC).
  • Як?: Бали можуть наараховуватись за стоверння нових статей чи доповнення існуючих, що стосуються Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор та належати до категорій Зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор у Вікіпедії. Статті повинні мати мінімум одне джерело. Система нарахування балів наступна (не забудьте набрати бали за кожну статтю, над якою працюєте, у розділі учасників):
  • +1 бал за кожні 1000 байтів доданого контенту.
  • +1 бал якщо стаття є новою.
  • +2 бали якщо стаття про Паралімпійські ігри чи про спортсмена, який брав участь у минулих Паралімпійських іграх.
  • Хто?: люди, що зацікавлені навчитися редагувати Вікіпедію та покращити чи перекласти статті, що стосуються Олімпіади. Необхідно лише мати спочатку зареєстроване ім'я користувача. Щоб взяти участь потрібно зареєструватися у секції Учасники.
  • Чому?: Конкурс організовано Вікімедіа Іспанія, Вікімедіа Аргентина, Вікімедіа Чилі та Iberocoop: одна основних наших цілей - надати вільні знання про Зимові Олімпійські ігри усіма мовами. Якщо Ваша організація чи установа хоче співпрацювати над цим конкурсом, будь ласка напишіть нам.
Детальніше про конкурс
Wikipedia:Translating Ibero-America
Призи
Список статей
Учасники
Participants
Довідка
Якщо у Вас є якісь запитання стосовно цього письмового конкурсу, будь ласка, поставте їх на нашій сторінці обговорення