Jump to content

2022 Türk Dilleri Vikimedya Topluluğu için Wikidata Eğitimleri/Haberler/16 Temmuz

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikidata Trainings For Turkic Wikimedians 2022/News/16 July and the translation is 100% complete.
Başvurular hala açıktır!

Herkese merhaba,

Türk Wikimedianlar İçin Wikidata Eğitimleri organizasyon ekibi, 21-23 Ekim tarihleri arasında İstanbul, Türkiye'de gerçekleşecek konferans programı için başvuru çağrılarının açık olduğunu (https://w.wiki/5TFZ) size bildirmekten memnuniyet duyar. Başvuruları 10 Ağustos 2022 tarihine kadar kabul edeceğiz.

Konferansa İngilizce, Türkçe ve Rusça olmak üzere üç dilde, online veya şahsen başvuru yapabilir ve konuşma yapabilirsiniz. Oturum önerileri, standartlaştırılmış sürelerle 5 farklı tipte sunulabilir. Oturumun ana konusu Vikiveri, entegre datalar, Veri İçi Aktarma, SPARQL veya diğer ilgili konularla ilgili olmalıdır. Ayrıca Wikimedia projelerinin ve Wikimedia hareketinin gelişimiyle ilgili başarılarınızı veya konularınızı sunabilirsiniz. Daha fazla bilgi için lütfen ziyaret edin – https://w.wiki/5TFZ.

Türk toplulukları hakkında daha fazla bilgi edinmek ve topluma daha fazla bilgi sağlamak istiyoruz ve bu hedefe ulaşmamıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.

Sevgiyle, – Mehman 97 00:13, 16 July 2022 (UTC)[reply]