Jump to content

Вибори до Фонду Вікімедіа/2022/Результати

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2022/Results and the translation is 93% complete.
Outdated translations are marked like this.

Результати голосування спільнотою

Два кандидати обрані до складу Ради повірених шляхом голосування спільнотою. Це попередні результати, які очікують розгляду Виборчим комітетом.

  • Шані Евенштейн-Сігалов (Esh77)
  • Майк Піл (Mike Peel)

Ви також можете переглянути повні результати, включно з результатами кожного раунду голосування за системою єдиного перехідного голосу.

Результати голосування афіліатами

Шість кандидатів, названі нижче, були обрані для етапу голосування спільнотою на дві вакантні посади (в алфавітному порядку):

Ви також можете переглянути повні результати, включно з результатами кожного раунду голосування за системою єдиного перехідного голосу.

Статистика виборів

Тут представлені деталі виборів до Ради повірених. Більше інформації ви зможете переглянути на сторінці Статистика.

Як зрозуміти результати за системою ЄПГ

Розширення SecurePoll відтепер підтримує систему Єдиного перехідного голосу (ЄПГ). Вона дає змогу виборцям проранжувати кандидатів, а не просто віддати голос за когось одного. Для підрахунку голосів ми використаємо метод Міка та квоту Друпа.

Метод Міка є найбільш поширеним для системи Єдиного перехідного голосу, його використовують низка організацій та урядів для своїх виборів. У прикладі нижче представлено простіший підхід (шотландську систему ЄПГ), щоб пояснити загальну ідею системи. Детальніший опис методу можна переглянути тут.