Jump to content

Вікімандри/Оголошення щодо логотипу

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikivoyage/Logo announcement and the translation is 88% complete.

Як багато з вас знає, спільнота проводила змагання щодо створення і обрання нового логотипу, що буде представляти Вікімандри, найновіший відкритий проект створюваний співпрацею редакторів, що хоститься Фондом Вікімедіа. Після перегляду кількох чудових варіантів і довгих дискусій, консенсусом спільноти було обрано лого представлене нижче:

На жаль, Фонд Вікімедіа та кілька членів спільноти виявили, що в кінцевому підсумку вибране лого дивовижно нагадує логотип Світової Організації Торгівлі («СОТ»)


У той час, Фонд розглянув два логотипи, і вважав, що, в той час як існує певний ризик, були досить суттєві відмінності між проектами і на ринках логотипи двох організацій, зможуть співіснувати.

З тих пір Фонд отримав припинення і утримуватися лист від СОТ, вимагаючи, щоб ми змінили логотип. У той час як ми хочемо, щоб СОТ погодилися з нашою оцінкою, що дві емблеми містять суттєві відмінності і можуть співіснувати, ми розуміємо їх занепокоєння.

Ми як і раніше вважаємо, що є деякі суттєві відмінності між логотипом вікімандри і СОТ, однак, такі аргументи не гарантовано виграти, якби ми мали юридично протистояти цьому проханні, тому що є і деякі суттєві подібності. Маючи це на увазі, а також той факт, що логотип вікімандри все ще відносно новий і не мав шанс побудувати значну визнання бренду ще, ми вважаємо, що найкращим рішенням буде провести новий конкурс спільноти для нового логотипу.

Ми як і раніше вважаємо, що є суттєві відмінності між логотипом вікімандри і СОТ, однак, такі аргументи не гарантують виграша, якби ми могли юридично протистояти цьому проханню, тому що є і деякі суттєві подібності. Маючи це на увазі, а також той факт, що логотип вікімандри все ще відносно новий і не мав шансу визначитися як бренд, ми вважаємо, що найкращим рішенням буде провести новий конкурс спільноти для нового логотипу.Michelle Paulson
Legal and Community Advocacy
Wikimedia Foundation