Announcements/Announcement Wikidata descriptions in watchlist/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Announcements/Announcement Wikidata descriptions in watchlist and the translation is 100% complete.

This message and its translations are available on this page. Feel free to translate it in more languages!

Jak možná víte, v Nastavení svého účtu si můžete zapnout, aby se změny provedené na Wikidatech zobrazovaly i ve Vašem výpisu Posledních změn a Sledovaných stránek. Až doposud tato funkce nepokrývala vždy všechny změny v popisu položky Wikidat, což souviselo se způsobem, jakým Wikidata sledují údaje použité v dotyčném článku.

Počínaje 3. prosincem 2020 se ve výpisu Posledních změn a Sledovaných stránek budou objevovat i popisky položek na Wikidatech, vztahujících se ke stránkám, které sledujete. V potaz budou brány jen změny v jazyce Vašeho wikiprojektu, aby bylo zaručeno, že se Vám zobrazí jen změny, které jsou pro Vaši wiki relevantní.

O toto vyladění žádalo mnoho uživatelů napříč různými wikiprojekty. Doufáme, že Vám to pomůže sledovat změny u položek Wikidat, které mají souvislost s Vaší wiki, a že Vás to také bude motivovat ke spoluúčasti na zdokonalování kvality dat na Wikidatech pro všechny wikiprojekty, které tato data využívají.

Poznámka: Pokud jste měli integrované sledování Wikidat už delší dobu neaktivní, zkuste si je opět zapnout. Od prvních verzí v roce 2015 jsme učinili velký krok kupředu a doplněk je nyní mnohem přesnější a užitečnější než v začátcích.

Pokud se setkáte s nějakou chybou, nebo nám chcete poslat zpětnou vazbu, použijte prosím tento odkaz na Phabricator. Děkujeme!

Lea Lacroix (WMDE) 12:19, 25 November 2020 (UTC)[reply]