Announcements/Announcement Wikidata descriptions in watchlist/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Announcements/Announcement Wikidata descriptions in watchlist and the translation is 100% complete.

This message and its translations are available on this page. Feel free to translate it in more languages!

Як ви можете знати, ви можете включати зміни з Вікіданих до свого списку спостереження та нещодавніх змін (у своїх налаштуваннях). Дотепер ця можливість не завжди включала зміни описів на Вікіданих через спосіб відстеження Вікіданими даних, які використовуються в даній статті.

Починаючи з 3 грудня, списки спостереження та нещодавніх змін включатимуть зміни описів елементів Вікіданих, які використовуються на сторінках, за якими ви спостерігаєте. Це включатиме тільки описи мовою вашої Вікіпедії, щоб упевнитися, що ви бачитимете тільки релевантні своїй Вікіпедії зміни.

Це поліпшення запитували багато користувачів із різних проектів. Ми сподіваємося, що воно може допомогти вам відстежувати зміни описів на Вікіданих, які впливають на вашу Вікіпедію, та брати участь у зусиллях із поліпшення якості даних на Вікіданих для всіх вікіпедій Вікімедіа та поза ними.

Зауважте: якщо ви не використовували особливість інтеграції списку спостереження Вікіданих тривалий час, дайте їй ще один шанс! Особливість поліпшувалася з початку, а відображуваний вміст точніший і корисніший, ніж на початку особливості 2015 року.

Якщо ви зустріли будь-яку проблему чи хочете надати зворотний відгук, використайте цей квиток Фабрикатора. Дякуємо!

Lea Lacroix (WMDE) 12:19, 25 November 2020 (UTC)[reply]