Community Engagement Insights/MassMessages/Сповіщення для кнайп

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Community Engagement Insights/MassMessages/Village pump notice and the translation is 100% complete.

Інформація про глобальне опитування Фонду Вікімедіа, яке скоро почнеться

Привіт!

Мене звуть Едвард Ґалвез і я працюю на Фонд Вікімедіа. Якщо хтось не знає, Фонд Вікімедіа підтримує вас, працюючи над програмним забезпеченням і технологіями, що роблять сайти швидкими, безпечними та доступними, а також забезпечуючи програми та ініціативи, що підтримують вільні знання у всьому світі.

Приблизно за тиждень, Фонд починає проводити глобальне опитування, щоб дізнатися про досвід і відгуки вікімедійців. Я пишу тут, бо хочу розповісти трошки більше про цей проект. Опитування називається «Wikimedia Communities and Contributors survey» і проводиться щорічно. Ми надішлемо опитування редакторам у всіх проектах Вікімедіа, а також афіліатам Вікімедіа та розробникам-волонтерам. Цим опитуванням ми стверджуємо, що можемо почути відгуки великої кількості користувачів проектів. Це дослідження підтримує редакторів і місію Вікіпедії. Це наше друге щорічне опитування і ми будемо покращувати його кожного року.

Ви можете підписатися на сповіщення про результати опитування або дізнатися, як можна допомогти з плануванням опитування наступного року. Якщо у вас є якісь запитання чи застереження щодо цього проекту, будь ласка, пишіть мені на мою сторінку обговорення на Мета-вікі або прямо на surveys@wikimedia.org будь-якою мовою. Переглянути результати торішнього опитування та дізнатися про те, як ваші відгуки допомагають Фонду Вікімедіа підтримувати спільноти, ви можете, почитавши більше про цей проект або відповіді на часті запитання. Ви також можете залишити відгук на Меті. Дякую! --EGalvez (WMF) (talk)