Jump to content

Fundraising/Translation/Cancel or change recurring giving/lv

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Fundraising/Translation/Cancel or change recurring giving and the translation is 83% complete.

Cancel or change recurring giving

Mēs augstu vērtējam jūsu ziedojumu Wikimedia Foundation un atbalstu bezmaksas zināšanām. Mēs zinām, ka apstākļi var mainīties un periodisku ziedojumu turpināšana var nebūt iespējama. Lai atceltu vai mainītu jūsu abonementu, lūdzu, izpildiet zemāk dotos norādījumus. Lūdzu, nenorādiet kredītkartes numuru vai citu finanšu informāciju, sazinoties ar mums.

PayPal

  • Lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi donatewikimedia.org, norādot, kādas izmaiņas vēlaties veikt un pēc iespējas vairāk informācijas par sākotnējo dāvinājumu:
    • e-pasta adrese, kas piesaistīta jūsu PayPal kontam;
    • norādītais vārds un uzvārds.
  • Kad izmaiņas būs veiktas, jūs saņemsiet e-pasta apstiprinājumu.
  • Lūdzu, nenorādiet kredītkartes numuru vai citu finanšu informāciju, sazinoties ar mums.

Kredītkarte

Lūdzu, rakstiet uz e-pasta adresi donatewikimedia.org, norādot, kādas izmaiņas vēlaties veikt un pēc iespējas vairāk informācijas par sākotnējo dāvinājumu: e-pasta adrese, kas izmantota ziedojuma kvītij; norādītais vārds un uzvārds. Kad izmaiņas būs veiktas, jūs saņemsiet e-pasta apstiprinājumu. Lūdzu, nenorādiet kredītkartes numuru vai citu finanšu informāciju, sazinoties ar mums.