Jump to content

Fundraising 2011/Jimmy Letter 002/lv

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

Google izmanto gandrīz miljonu serveru. Yahoo ir aptuveni 13 000 darbinieku. Mums ir 679 serveri un 95 darbinieki.

Vikipēdija ir 5. populārākā tīmekļa vietne pasaulē un katru mēnesi to apmeklē 470 miljoni cilvēku — apskatīto lapu skaits ir mērāms miljardos.

Komercdarbība ir atbalstāma. Reklāma nav ļauna. Bet tā šeit, Vikipēdijā, neiederas.

Vikipēdija ir kas īpašs. Tā ir kā bibliotēka vai publisks parks. Tā ir kā prāta templis. Tā ir vieta, kur mēs visi varam doties, lai domātu, mācītos un dalītos savās zināšanās ar citiem.

Kad es nodibināju Vikipēdiju, es varēju izveidot to kā pelnošu kompāniju ar reklāmas baneriem, bet es izvēlējos darīt to citādāk. Gadu gaitā mēs esam smagi strādājuši, lai paturētu to nepiesārņotu un precīzu. Mēs piepildām savu misiju un atstājam mēslus citiem.

Ja katrs, kurš lasa šo, ziedotu 5 dolārus, mums līdzekļu vākšanu vajadzētu rīkot tikai vienu dienu gadā. Bet ne visi var atļauties vai vēlas ziedot. Un tas ir pilnīgi pieņemami. Katru gadu ziedot izvēlas pietiekami daudz cilvēku.

Šogad, lūdzu, apdomā iespēju ziedot 5Ls, 10€, 10$ vai citu summu, ko vari atļauties, lai aizsargātu un stiprinātu Vikipēdiju.

Paldies,

Džimijs Veilss
Vikipēdijas dibinātājs