VisualEditor/Newsletter/2023/February/fa

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page VisualEditor/Newsletter/2023/February and the translation is 100% complete.

Editing news 2023 #1

این خبرنامه را بزبانی دیگر بخوانید.لیست اشتراک این خبرنامه چند زبانه

این خبرنامه شامل دو به‌روزرسانی مهم درباره کار گروه ویرایش Editing است:

  1. تیم ویرایش کار افزودن ویژگی‌های جدید به پروژه صفحات گفتگو را پایان داده و اجرا می کند
  2. پروژه ای جدید را آغاز می کنند، ویرایش بررسی.

پروژه صفحات بحث/گفتگو

اسکرین شات تغییرات طراحی صفحه بحث را نشان می دهد که در حال حاضر به عنوان ویژگی های بتا در تمام ویکی های ویکی مدیا موجود است. این ویژگی ها شامل اطلاعاتی در مورد تعداد افراد و نظرات در هر بحث است.
برخی از تغییرات آینده/آتی

گروه/تیم ویرایش این مرحله اول پروژه صفحات گفتگو را تقریباً به پایان رسانده است. تقریباً همه ویژگی های جدید ویژگی‌های جدید در ویژگی بتا برای Discussion tools در دسترس اند.

اطلاعاتی درباره میزان فعال بودن یک بحث، مانند تاریخ آخرین/جدید ترین نظر/اظهار نظر، نشان می دهد. به زودی یک دکمه جدید "دکمه نام" "Add topic" خواهیم داشت. می توانید آنها را در ترجیحات Special:Preferences#mw-prefsection-editing-discussion خود غیر فعال/خاموش کنید. لطفا از طریق لینک نظر خود را به آنها بگویید.

میزان تکمیل ویرایش روزانه توسط گروه آزمایش: ابزارهای بحث (گروه آزمایش) و پوشش تلفن همراه (گروه کنترل)

یک آزمایش A/B برای Discussion tools در سایت تلفن همراه به پایان رسیده است. ویراستاران با Discussion tools موفق‌تر بودند. گروه/تیم ویرایش این ویژگی ها را برای همه ویرایشگران در سایت تلفن همراه فعال می کند.

پروژه جدید: ویرایش چک

گروه/تیم ویرایش پروژه ای برای کمک به ویرایشگران جدید ویکی پدیا را آغاز می کند. این به افراد کمک می کند تا قبل از کلیک "بیگ بلوباتن$" "Publish changes" برخی از مشکلات را شناسایی کنند. نخستین ابزار افراد را تشویق می کند که هنگام اضافه کردن محتوای جدید، ارجاع /ارجاعات را هم اضافه کنند. لطفاً برای اطلاعات بیشتر آن صفحه را تماشا کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به یک کنفرانس تلفنی در 3  مارس  2023 بپیوندید.

Whatamidoing (WMF) (talk)