Wikimedia Foundation elections/2021/2021-08-20/Board voter e-mail/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/2021-08-20/Board voter e-mail and the translation is 90% complete.
Outdated translations are marked like this.

Проголосуйте на виборах до Ради повірених Фонду Вікімедіа 2021

Шановний/а $USERNAME!

Ми звертаємося до вас, оскільки ви маєте право голосу на виборах до Ради повірених Фонду Вікімедіа 2021, які щойно розпочалися.

Фонд Вікімедіа уможливлює роботу таких проєктів як $ACTIVEPROJECT, а керівним органом Фонду, який приймає рішення, є Рада повірених. Дізнайтеся більше про Раду повірених.

Цього року голосуванням спільноти обирають повірених на чотири місця. Дізнайтеся більше про вибори до Ради повірених 2021.

Ось чому ми просимо вас та ще 70 тисяч виборців по всьому світу взяти участь у голосуванні. Голосування почнеться 18 серпня о 00:00 UTC і триватиме до 23:59 UTC 31 серпня. Щоб проголосувати, перейдіть, будь ласка, на [$SERVER/wiki/Special:SecurePoll/vote/Wikimedia_Foundation_Board_Elections_2021 SecurePoll на $ACTIVEPROJECT].

Почитати докладнішу інформацію про ці вибори.

З повагою,

Виборча комісія


Цей лист надіслано вам, оскільки ваша електронна адреса вказана при реєстрації на ресурсах Фонду Вікімедіа. Щоб вам більше не надходили сповіщення про вибори, додайте своє ім'я користувача до Wikimedia No Mail List.