Jump to content

Посади в Раді, що обираються афіліатами/2019/Номінації/Дуглас Скотт

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Affiliate-selected Board seats/2019/Nominations/Douglas Scott and the translation is 100% complete.
Зображення кандидата

Ім'я:

Дуглас Ієн Скотт

Ім'я користувача Вікімедіа:

Discott (обговорення)

Запитання для всіх кандидатів - Запитання лише до цього кандидата, які не стосуються інших кандидатів

Програма кандидата

Рада потребує членів з розумінням різних спільнот, що складають наш рух, щоб краще досягти його цілей. Як лідер регіонального відділення Вікімедіа та волонтер останні сім років, я засвоїв важливість працювати разом на рівних і в прозорий спосіб всередині талановитої групи дуже різних людей у настільки ж розмаїтій частині світу. Працювати разом з членами спільноти з усього світу, щоб зростати і зміцнювати нашу спільноту й підтримувати нашу незалежність, переслідуючи наші цілі вільних знань. Будучи понад 10 років редактором, 7 років членом відділення, 4 роки лідером відділення, й організатором багатьох великих і малих подій для спільноти, не рахуючи мою адвокаційну роботу, я почуваюся гарним кандидатом на службу спільноті на цій позиції.

Резюме

Вікімедіа

  • Онлайн вікіробота — Я редактор Вікіпедії з 2006 року, де мені подобається додавати контент і працювати над темами, де я можу допомогти заповнити прогалини вмісту у Вікіпедії. Як редактор я чимало дописую на теми пов'язані з Африкою та Китаєм.
  • Офлайн вікіробота — як волонтер у Вікімедіа Південна Африка я:
  • Був членом правління регіонального відділення з 2013 року.
  • Відіграв ключову роль в організації більших подій для спільноти, на зразок Wiki Indaba 2014, першої регіональної конференції Вікімедіа в Африці, та Вікіманії 2018 у моєму рідному місті Кейп-Тауні.
  • Проводив адвокацію за реформу авторського права, яке буде дружнім до вільних знань. У цій ролі мені вдалося досягти свободи панорами та допомогти включити положення про добропорядне використання у законопроект про внесення змін до закону Південної Африки про авторське право. Законопроект було прийнято Південноафриканським парламентом і на момент написання цього тексту, він очікує підписання президентом Південної Африки. Частиною моєї діяльності було допомагати розбудовувати коаліцію організацій спільного спрямування і місій у ролі одного з членів-засновників організації ReCreate South Africa.
  • Організував понад 40 зустрічей та тренінгів для заохочення більшої кількості людей приєднатися і підсилити нашу спільноту, з часу мого приєднання у 2012.
  • Організував і провів кілька проектів регіонального відділення, наприклад, південноафриканські частини фотоконкурсів Вікі любить пам'ятки та Wiki From Above.
Уся ця діяльність у спільноті і як редактор познайомила мене з ширшими потребами спільноти відкритих знань. І в Африці, і в решті світу загалом. Вона також відкрила для мене деякі виклики аутрічу та розвитку спільноти, з якими стикається наш рух.
  • До того, як приєднатися до Вікімедіа Південна Африка, я був активним членом Вікімедіа UK, коли жив у Великій Британії у 2011.

Професійне

За професією я голова дослідження, технологічного розвитку і старший менеджер у The Safety Lab. Заснована провінційним урядом у Південній Африці і в основному фінансована міською владою Кейп-Тауна, це громадська неприбуткова організація, що досліджує, розробляє і впроваджує проекти зі зменшення і пом'якшення впливу жорстоких злочинів. Я залучений до роботи в організації з моменту її заснування у 2012.

Інше

Я з Кейп-Тауна, Південна Африка. Маю диплом магістра з міжнародного розвитку та державного управління і диплом бакалавра з політики, філософії та економіки.

Відповідність критеріям

У разі обрання, я піду з позиції президента Вікімедіа Південна Африка. Я маю право бути повіреним Фонду Вікімедіа.

Підтримка

Вікімедіа Південна Африка

Вікімедіа Південна Африка хоче підтримати кандидатуру Дугласа Скотта, виходячи з наступних компетенцій:

Планування та організація: Дуглас відіграв визначну роль в організації першої африканської регіональної конференції ВікіІндаба та був ключовою особою під час організації Вікіманії у Кейп-Тауні.

Відповідальність: Дуглас відіграв визначну роль в залученні спільноти до написання чернетки заяви на фінансування регіонального відділення і забезпечив прозорість завдяки регулярним звітам на наших двотижневих зустрічах щодо того, як використовуються кошти відділення.

Міжособистісні навички: На зустрічах регіонального відділення, як он-, так і офлайн, Дуглас продемонстрував характер людини, що розуміє дипломатію і вміє виконувати завдання. Він слухає і вміє подати свою точку зору так, щоб нікого не образити, він завжди дотримується політики дружнього простору, навіть якщо з вами не згоден.

Адвокаціія: Він підтримує збільшення африканського контенту Вікімедіа і є контактною особою для старшої школи Сіненйонго, яка звернулася до Фонду Вікімедіа з проханням втрутитися в спілкування з одним з найбільших операторів Південної Африки щодо надання безкоштовного трафіку для редагування Вікіпедії. Він також займається адвокацією змін до закону про авторське право, завдяки чому Південна Африка отримає свободу панорами та добропорядне використання.

Від імені Вікімедіа Південна Африка; Bobbyshabangu (talk) 09:30, 30 April 2019 (UTC)[reply]

Вікімедіа Нідерланди

Вікімедіа Нідерланди радо підтримує кандидатуру Дугласа Скотта. Ми знаємо Дугласа довгий час і бачили, як він невтомно працює над покращенням організації та програмним впливом нашого руху, і в Південній Африці, і поза нею.

Багато з нас пригадають чудово організовану і надихальну конференцію Вікіманія у Кейп-Тауні та її тему: Долаючи прогалини знань, рухаючись уперед у стилі ubuntu.

Скотт реалізує свою візію на практиці, що видно з його діяльності. Він ефективний та наполегливий, має досвід на керівних позиціях і глибоко залучений у спільноту. Він працював як з меншими, так і з більшими афіліатами, і за роки набув доброго розуміння сильних сторін і можливостей нашого руху, не як абстрактного концепту, але на рівні внесення змін.

У наступні роки ми працюватимемо над впровадженням Стратегічного процесу 2030. Мати Дугласа Скотта у Раді повірених забезпечить стабільну укоріненість нашої місія і наших міжнародних амбіцій у спільноті.

Від імені Wikimedia Netherlands, Frans Grijzenhout, голова --Grijz Grijz (talk) 09:10, 30 April 2019 (UTC)[reply]