Посади в Раді, що обираються афіліатами/2019/Номінації/Шані Евенштейн

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Affiliate-selected Board seats/2019/Nominations/Shani Evenstein and the translation is 100% complete.
Зображення кандидата

Ім'я:

Шані Евенштейн-Сігалов

Ім'я користувача Вікімедіа:

Esh77

Запитання для всіх кандидатів - Запитання лише до цього кандидата, які не стосуються інших кандидатів

Програма кандидата

Я є частиною руху з 2011 року і схвильована від того, що роблю внесок у ці історичні вибори, де групи користувачів мають право голосу. Ця зміна наближає нас до внутрішньої інклюзивності, хоча й не без викликів.

Хоча наш рух виріс і подорослішав, ми все ще не дотягуємо у декількох питаннях, що вимагають покращення й негайної уваги:

Підзвітність:

 • ФВМ має бути підзвітним не лише у своїх діях, відповідності FDC та керівництва коштами вкладів, але також і у викликах щодо процесів прийняття рішень, які мають бути більш відкритими та консультативними.
 • ФВМ має надихати власним прикладом — і бути підзвітним за тими ж стандартами, які вимагаються від афіліатів та грантоотримувачів.
 • Рада має краще наглядати, спрямовувати і підтримувати менеджмент ФВМ.

У разі обрання, я просуватиму ідею найму працівника ФВМ, хто буде звітуватися прямо Раді, щоб забезпечити своєчасність реагування на події, отримання інформації та пропагування конструктивного діалогу з виконавчими керівниками ФВМ (як це раніше пропонував FDC). Це забезпечить кращу прозорість ФВМ та покращить стосунки зі спільнотою.

Підтримка волонтерів критично важлива. ФВМ матиме:

 • Краще долучатися до розбудови спільноти та її спроможностей.
 • Виховувати індивідуальних лідерів.
 • Продовжувати працювати над усуненням гендерної нерівності і переслідувань та на різноманіттям і тим, щоб стати менш США-центричним.
 • Краще радитися зі спільнотою — вплив поточних відгуків на прийняття рішень незрозумілий, і часом здається, що його запитують лише коли рішення вже прийнято.
 • Створювати кращі процеси, що служитимуть та підтримуватимуть волонтерів, а не бюрократичні потреби (e.g. Критерії швидких грантів).
 • Звертати увагу на потреби глобальних волонтерів — створюючи інфраструктуру, якої потребує спільнота, на зразок відчайдушно необхідних технологічних інструментів, які розробляють палкі волонтери (благословенним будь, Магнусе!), що мають бути у власності і за підтримки ФВМ.

Робота над цими проблемами допоможе нашій роботі з партнерами, застосує нашу різноманітну природу для забезпечення кращого масштабу і долучення, і продовжить нашу роботу з пропагування відкритості у світі.

Я пропоную свою кандидатуру і прошу вашої підтримки. Ця позиція полягає у службі глобальній спільноті, і я наполягатиму, щоб речі було виправлено, щоб стратегічний напрямок було належно спроваджено, і щоб ФВМ допомагав підтримувати людей різного походження та минулого, фасилітуючи подальше зростання нашого руху.

Резюме

Я освітянка з Ізраїлю, викладачка та пишу докторську дисертацію, досліджуючи Вікідані. У мене є професійний досвід роботи на техкомпанії, керування сімейним бізнесом, розробки навчальних планів та викладання. Я працюю аналітиком інновацій EdTech у Школі медицини Тель-Авівського університету. Я пропагую вільні знання упродовж 20 років і є співкерівником Project Ben-Yehuda, який дозволяє вільний доступ до текстів івритом. З часу приєднання до руху, я зосереджувалася на програмній роботі та аутрічі, набувши широкого досвіду в таких сферах:

 • Започаткування, керування та підтримання довготривалих партнерств та проектів з освітніми, культурними та урядовими інституціями, на місцевому та міжнародному рівні.
 • Стратегічне мислення, включно з координуванням Робочої групи з партнерств.
 • Управління регіональним відділенням (правління WMIL) та груп користувачів (голова WikiProject Med та Wikipedia & Education).
 • Тренування, викладання та навчання про наш рух.
 • Застосування свого досвіду для розбудови спроможностей осіб та спільнот.
 • Вітання новачків, навчання та розвивання інших завдяки створенню відсутніх платформ і ресурсів.

Відповідність критеріям

Я маю право бути повіреним Фонду Вікімедіа. У разі обрання, я піду зі своєї позиції голови групи користувачів WikiProject Medicine та голови групи користувачів Wikipedia & Education.

Підтримка

WikiProject Med Foundation

Правління WikiProject Med Foundation рішуче підтримує кандидатуру Шані Евенштейн на посаду у раді ФВМ. Будучи головою нашої групи користувачів з 2017 року, вона скоординувала роботу стабільного, сталого та різноманітного правління. Щоб підвищити його ефективність, Шані впровадила деякі зміни до нашого управління, включно зі складом правління, статутом, практиками членства та процедурами виборів.

Лідерський стиль Шані підтримує вітальне середовище для роботи і виливається у різноманітну та дорослу організацію, що піднімає нашу глобальну спільноту. Її зв'язки з іншими групами Вікімедіа дали нам численні плідні нові проекти. Шані привносить у правління:

 • Досвід роботи у правлінні різних типів афіліатів, на різних стадіях розвитку
 • Прагматичне ставлення та багатство програмного досвіду
 • Глибоке розуміння нашого глобального руху
 • Бачення широкої картини та візію міжнародних потреб різних афіліатів
 • Навички комунікації, роботи з людьми та досвід публічних виступів
 • Широкий досвід керування партнерствами
 • Сильне відчуття справедливості та здатність боротися за те, у що вона вірить
 • Наполегливість, завдяки якій завдання виконуються із залученням інших

Шані продемонструвала енергію, відданість, знання та досвід, необхідні для Ради ФВМ. Ми всім серцем рекомендуємо її кандидатуру і знаємо, що вона чудово служитиме нашому руху. Від імені правління WPMEDF, --RexxS (talk) 11:32, 30 April 2019 (UTC)[reply]


Вікімедіа Сербія

Правління Вікімедіа Сербія вирішило підтримати Шані Евенштейн-Сігалов як кандидата до Ради.

Ми стикалися з Шані здебільшого в Education Collaborative (нині Група користувачів, яку очолює Шані), де ми працювали над потребами спільноти Освітньох програми: кураторство знань, створення ресурсів, менторство та робота над технологічними потребами з використанням Панелі.

Шані є глобальною лідеркою у галузях освіти, БоГеМи, медицини, Вікіжінок та Вікіданих. Вона долучається до розбудови спроможностей і спільноти, визначає відсутні ресурси і створює їх або залучає найкращих людей до їх створення, і загалом допомагає виконанню задач завдяки своїй активності. Вона не приймає неефективні процеси, несправедливість і дискримінацію — і діє так, щоб виправити їх, — навіть якщо це вимагає важкої роботи, яка надихає прикладом.

Шані сприяє рівності та служінню іншим, виступає за закриття гендерної прогалини та пропагує участь жінок і меншин у нашій спільноті і загалом створює безпечний простір для зростання інших і перетворення на лідерів.

Як висновок, досвід Шані в русі, дух та лідерство, досвід управління, природа виховання та неприйняття нісенітниць, пошук рішень до проблем — усе це робить її ідеальним кандидатом до ради ФВМ.

Від імені правління Вікімедіа Сербія, --FiliP ██ 17:33, 30 April 2019 (UTC)[reply]