Jump to content

Посади в Раді, що обираються афіліатами/2019/Номінації

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Affiliate-selected Board seats/2019/Nominations and the translation is 91% complete.

На цій сторінці перелічені кандидати на посади в Раді повірених Фонду Вікімедіа, що вибираються афіліатами руху Вікімедіа на виборах 2019 року. Подання номінацій відбуватиметься з 15 квітня по 30 квітня 2019. Особливо вітаються переклади виборчих програм.

  • Номінантам: будь ласка, розгляньте можливість подати свою кандидатуру якнайшвидше, щоб залишився час на переклади. Намагайтеся використовувати просту мову і короткі речення, щоб перекладачам було легше.
  • Будь ласка, обмежте резюме + повідомлення про підтримку до не більше 500 слів в сумі. Було б ідеально, якщо б сюди входили і заяви про підтримку.
  • Оскільки переклади мають початися невдовзі після публікації вашої сторінки, будь ласка, вважайте її остаточною в момент публікації.
  • Запитання до кандидатів треба ставити і відповідати на них тут. Відповіді кандидатів на поставлені запитання дуже вітаються, включно з питаннями до всіх і поставленими індивідуально.
  • Повідомлення про підтримку від організацій треба розміщувати прямо на сторінці кандидатів у відповідному розділі. Згідно з чинною Резолюцією, «Кожен кандидат повинен мати два (і лише два) повідомлення про підтримку від будь-якого виду афіліата, щоб вважатися дійсним кандидатом», та «Кожен афіліат може підтримати не більше ніж двох кандидатів».[1]

Кандидати

11 candidates will appear on the ballot. Only user:Yithello did not receive two endorsements and will not appear on the ballot.


Примітки

  1. Розміщувати підтримку від окремих осіб на сторінках кандидатів не потрібно.