Комітет приєднання/Масові повідомлення/Запит на коментар про лого груп користувачів Вікімедіа - травень 2014

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Affiliations Committee/MassMessages/Wikimedia user group logos RFC - May 2014 and the translation is 100% complete.
Портал Комітету з приєднання
Про афіліатів
Регіональні відділення
Тематичні організації
Групи користувачів
Внутрішні документи
Інші посилання
Зв'язатися з нами

Це оновлення від Комітету приєднання Вікімедіа. Доступні переклади.

Комітет приєднання робить запит на коментарі щодо пропонованих кращих практик для логотипів груп користувачів Вікімедіа. Комітет чекатиме на думки від спільноти до суботи 24 травня 2014 року. Після розгляду цих думок Комітет приєднання опублікує на Мета-вікі настанови щодо логотипів груп користувачів Вікімедіа.

Уже склався стандартний формат, який використовується регіональними відділеннями, він же застосовується і для тематичних організацій теж. Регіональні відділення та тематичні організації також працювали з Фондом Вікімедіа над загальними лого у минулому. Групи користувачів Вікімедіа також можуть створювати загальні логотипи чи лого, які базуються на лого спільноти, і нова політика торгових знаків дозволяє, щоб логотипи створювались на основі логотипу Фонду Вікімеда. Однак залишається питання найкращого варіанту для стандартних логотипів груп користувачів.

Будь ласка, залишайте будь-які коментарі та запитання на Мета-вікі на сторінці Affiliations Committee/RFCs/Wikimedia user group logos.

Дякуємо — Комітет приєднання Вікімедіа

Розіслала Система розсилки MediaWiki 23:14, 14 травня 2014 (UTC) • ПерекластиОтримати допомогуПідписатися чи відписатися.