Jump to content

Звільнити Бассела/Масові повідомлення/Неофіційне опитування щодо банерної кампанії (2015)

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Bassel Khartabil/MassMessages/2015 Free Bassel banner straw poll and the translation is 100% complete.

Це повідомлення щодо запропонованого банера «Звільніть Бассела» 2015. Доступні переклади.

Привіт усім!

Цим повідомляємо, що на Мета-вікі почалося неофіційне опитування, яке потребує Вашої участі .

Як деяким із вас, напевно, відомо, невелика група волонтерів Вікімедіа запропонувала банер, який повідомлятиме читачам Вікіпедії про надзвичайну ситуацію з вікіпедистом, розробником відкритого програмного забезпечення й активістом Creative Commons Басселом Хартабілом. Було підготовлено банер-приклад на сторінці з поясненням, який перекладено декількома мовами перекладачами-волонтерами.

Ми потребуємо Вашої участі, щоб вирішити, чи глобальна спільнота Вікімедіа погоджує початок банерної кампанії із закликом до читачів Вікіпедії звернутися до сирійського уряду щодо звільнення Бассела з в'язниці. Ми розуміємо, що така кампанія буде безпрецедентною в історії Вікіпедії, і саме тому ми прагнемо якнайширшого консенсусу серед спільноти.

Зважаючи на терміновість ситуації Бассела й обмаль часу, ми просимо кожного взяти участь в опитуванні й обговоренні якнайбільшою мірою і якнайшвидше поширити інформацію у своїй спільноті.

(Перепрошуємо за те, що пишемо англійською; будь ласка, перекладіть це повідомлення вашою мовою.)

Дякуємо за Вашу участь!

Опубліковано MediaWiki message delivery 21:41, 25 листопада 2015 (UTC) • ПерекластиОтримати допомогу