Jump to content

Конкурс: Жінки, яких ви ніколи не зустрічали

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Contest:The women you have never met and the translation is 100% complete.
The women you have never met
5 березня — 9 квітня 2018

Ласкаво просимо о конкурсу редагування статей Вікіпедії на тему «Жінки, яких ви ніколи не зустрічали»!

 • Що?: Це — редакторський конкурс на теми, пов'язані з жінками. З 5 березня по 9 квітня 2018 ми проведемо редакторський конкурс під назвою «Жінки, яких ви ніколи не зустрічали». Цю ініціативу, яка відбувається протягом Місяця історії жіноцтва і підтримується Iberocoop, вперше було організовано 2015 і 2016 із 1 700 відредагованими статтями.
  Основними цілями є:
  • Покращення у Вікіпедії контенту, пов'язаного з жінками. Ми розуміємо це окреслення як таке, що стосується також усього контенту, пов'язаного з жіночими організаціями та феміністськими рухами, який може допомогти в академічні розбудові фемінізму у Вікіпедії.
  • Вдосконалення якості Вікіпедії шляхом впровадження гендерної перспективи. Метою Вікіпедії має бути не лише те, скільки нових знань ми робимо доступними, але також як ми це робимо. У Вікіпедії наявний гендерний розрив, що в багатьох випадках відтворює сексистські візерунки. Відтворення цих візерунків закладає їх у свідомість тисяч користувачів проекту.
  • Якщо Ви хочете дізнатись, як враховувати гендерну перспективу при редагуванні статей у Вікіпедії, можете переглянути деякі настанови в розділі Настанови для організаторів.
 • Коли?: Редакторський конкурс триває з 00:01 5 березня по 23:59 9 квітня 2018 (CET UTC+01:00).
 • Як?: Бали можна отримувати за створення нових статей чи розширення вже наявних, пов'язаних з жінками та жіночими організаціями чи феміністськими рухами.
 • Хто?: Громадськість, зацікавлена в редагуванні Вікіпедії та покращенні чи перекладі статей, пов'язаних із жінками. Необхідно лише мати попередньо зареєстрований обліковий запис. Якщо Ви хочете взяти участь, будь ласка, спершу дізнайтесь, хто організовує конкурс у Вашій країні. Можете знайти цю інформацію в розділі Учасники. Якщо Ви хочете взяти участь, але у Вашій країні конкурс не має репрезентації, будь ласка, зв'яжіться з нами через електронну пошту: de@wikimedia.org.ar
 • Чому?: Конкурс організовується Iberocoop. Однією з наших основних цілей є робота в напрямку зниження гендерного розриву у Вікіпедії. Не лише з точки зору кількості репрезентованих жінок, але також через забезпечення якості контенту.
Contest details
Вікіпедія: Переклад Іберо-Америки
Настанови для організаторів
Учасники
Міжнародне журі
Учасники
Допомога
Якщо у Вас є якісь запитання стосовно цього письмового конкурсу, будь ласка, поставте їх на нашій сторінці обговорення