Jump to content

Fundraising 2011/Problems donating/diq

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

Yaptığınız bağışla ilgili sorununuz varsa veya soru sormak istiyorsanız lütfen alttaki Sıkça Sorulan Sorular'ı inceleyiniz. Eğer hala kuşkularınız veya havalenizin takibine ilişkin yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen donate@wikimedia.org adresine e-posta atınız veya +1-877-600-9454 numaraya telefon ediniz.

Bağış yaptıktan sonra boş beyaz sayfa çıkması yahut "Teşekkür" e-postasının gelmemsi durumu
Bu bilinen sorun ile teknik ekibimiz ilgilenmektedir. Bağış işleminiz daha tam tamamlanmadı, bu yüzden lütfen tekrar bağış yapmaya çalışmayınız. Bağış yaptıktan 3 iş günü sonra "Teşekkür" e-postasını almanız gerekmekte. Daha önce makbuz almak istiyor yahut 3 gün içerisinde "Teşekkür" e-postası gelmedi ise, lütfen bize donate@wikimedia.org adresinden erişiniz.
Bu sayfa güvenli mi?
Wikimedia Vakfı veb sitesi oldukça güvenlidir ve Verisign Trusted tarafından kontrol edilmektedir. Herhangi bir afişi tıkladığınızda veya bir bağış kısayolunu takip ettiğinizde ulaşacağınız sayfa güvenli bir (https) site olup üzerindeki tüm bilgiler şifrelenmiştir ve en yüksek standartta bilgi koruma işlemine tabi tutulmaktadır.
Tercih ettiğim şekilde yardım yöntemi Wikimedia Vakfı tarafından önerilmemekte.
Size istediğiniz ödeme yöntemini temin edemediğimiz için üzgünüz, gelecekteki bağış kampanyalarında, başka para birimlerinin de dahil olacağı, bağış için daha iyi seçeneklere sahip olması umuyoruz. Yine de sizin ve ülkenizde sıklıkla kullanılan ödeme yöntemlerinin ne olduğunu öğrenmekten mutluluk duyarız - lütfen bize bilgilendirici bir e-posta yollanıyınız, ülkenizden ve ödeme yönteminin adından bahsediniz. Yakın gelecekte bu seçenekleri de eklemeyi deneyeceğiz. Bu arada, Ödeme seçenekleri sayfamızdan bu seferlik bağışınızı başka bir yöntemle nasıl yapabileceğinizi lütfen bir bakın.