Jump to content

Template:StrategyButton2016/editintro/Knowledge/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Template:StrategyButton2016/editintro/Knowledge and the translation is 100% complete.

Критичне питання

Який, на Вашу думку, найкращий спосіб для Фонду Вікімедіа адаптуватися до пізнавальних потреб читачів, що постійно змінюються (короткі уривки, різноманітні формати, мови тощо)? І як можна підвищити якість контенту?

Стратегічні підходи на ваш вибір
Будь ласка, перечитайте формулювання і назвіть нам номери, але не більше трьох із шести — ті, які Ви підтримуєте найбільше. Ви можете також поділитися своєю ідеєю!

  • Підхід перший: Надати прості у використанні інструменти для додавання мультимедійного вмісту та коротких текстів, що було б корисним для користувачів мобільної версії, а також тих, хто виконує швидкий пошук.
  • Підхід другий: Розширювати контент швидшими темпами, запровадивши керовані спільнотою партнерські програми на кшталт GLAM (праця з галереями, бібліотеками, архівами та музеями).
  • Підхід третій: Підвищити якість контенту та його своєчасність, технічно вдосконаливши для наших редакторів можливість створювати, контролювати та опрацьовувати вміст.
  • Підхід четвертий: Вимірювати та скорочувати системні гендерні та інші відхилення в нашому контенті загалом, з окремим підходом для кожного проекту.
  • Підхід п'ятий: Підвищити охоплення в ключових мовних версіях за рахунок інструментів перекладу, а також людської праці.
  • Підхід шостий: Дослідити шляхи масштабування автоматично генерованого, автоматично підтвердженого та автоматично підтримуваного контенту.
  • Підхід сьомий: Ваша власна пропозиція.

Зверніть увагу: Графу «Зміст/Заголовок» заповнювати не потрібно, шаблон зробить це за Вас.