User:CKoerner (WMF)/Work/Початковий запуск Автодоповнення

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page User:CKoerner (WMF)/Work/Completion Suggester inital rollout and the translation is 100% complete.

Оновлення до автодоповнювача пошуку в Вікі стануть чинними 16 березня

Привіт!

Please help translate to your language. Thank you!

Бета-властивості Автодоповнення отримали статус «за замовчуванням» для першої групи Вікіпедій у четвер 10 березня. Це початкове розгортання ініційовано в деяких менших Вікіпедіях, щоб упевнитись, що зміни стануться без збоїв. Решта Вікіпедій отримають оновлення в середу 16 березня. Це оновлення забезпечує пошук трьома значними вдосконаленнями: покращене сортування результатів, пропускання незначних описок, менше помилок у підказках.

Від грудня 2015 19 тис. редакторів вже підключилися до бета-версії Автодоповнення. Просимо дописувачів спробувати затосунок перед його офіційним запуском. Будь ласка, поділіться враженнями від його роботи на сторінці обговорення Автодоповнювача будь-якою мовою.

Довідатись більше про роботу Відділу відкриттів та про інші доповнення пошуковика можна на Блозі Вікімедіа. Почитайте про пошуковий двигун CirrusSearch — програму МедіаВікі, завдяки якій діє вікіпошук.