User talk:Kmoksy

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search

for contact me[edit]

http://en.wikipedia.org/wiki/User:Kmoksy

Hello[edit]

Hello Kmoksy. A page you recently created was outside of Meta's scope and has been deleted or will be deleted soon; you might be looking for Wikipedia instead. In future, please remember that Meta exists for the documentation of the Wikimedia projects and that off-topic material is not accepted here. Thanks for your understanding. - Bsadowski1 08:17, 11 July 2010 (UTC)

Engelleme[edit]

tr:Vikipedi:Engelleme politikası: Engellemeyi yapan hizmetli dışında bir hizmetliden engellemeyi kaldırmasını istemeyin, bunun yerine engellemeyi yapan hizmetli ile konuşun. Aşağıda da belirtildiği gibi, hiçbir hizmetli bir diğer hizmetlinin yaptığı bir engellemeyi, engellemeyi yapan hizmetli ile tartışıp bir orta yol bulmadan kaldıramaz.Takabeg (talk) 02:56, 21 July 2012 (UTC)

Üzüntü[edit]

Selamlar abi. Biraz geç ulaşıyorum sana, burada olmadığını düşündüğümden yazmadım. İnan çok üzüldüm engel almana, Vikipedi en büyük "yazar"larından birisini kaybetti. Umarım bu engel seni yıldırmaz, Vikipedi projelerine katkıda bulunmaya devam edersin. Herhangi bir isteğin olursa, bana mesaj atman yeterli -yapabileceğim bir şeyse. İyi günler, "kalemin kırılmasın".--Rapsar (talk) 18:59, 5 June 2013 (UTC)

Takma kafana, Vikipedi benim için birincil yazıntı yeri değil. Kibele ve Mskyrider'in hizmetli olarak kaldığı ortamda kesinlikle tek bir kelime bile yazmam. Birtakım prosedür ve formalitelerin tamamlanmasını bekliyorum. Aylar sonra (belki de bir-iki yıl) tamamlandığında bayağı bir ses çıkaracaktır. Hizmetlilerin Türkçe Vikipedi'deki keyfiliğini kabullenmem mümkün değil. --Kmoksy (talk) 22:21, 5 June 2013 (UTC)

Gagavuzca Vikipedi[edit]

Tekrardan selamlar. Sana nereden ulaşabileceğimi bilmiyorum, buradan yazıyorum. Gagavuzca Vikipedi'nin yardıma ihtiyacı varmış. İşin yoksa ve ilgini çekerse uğrarsın belki, haber vereyim dedim. İyi günler.--Rapsar (talk) 12:39, 6 July 2013 (UTC)

Unlock request for User:EmrahÖ[edit]

Thank you for your insight. Uncommon names indeed need sources to verify. I admit I had no knowledge about the naming convention and geo-political situation in those region, but I wonder why you didn't ask for those pages to be protected if you think it is a persistent vandalism. Do you think this user should be given second chance based on lengthy pointers left by another user in his talk page? Bennylin 09:05, 23 June 2014 (UTC)