Jump to content

Глобальне блокування діапазону Orange

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Global block of Orange ranges (2015) and the translation is 100% complete.
Глобальне блокування IP-адрес діапазону Orange (2015)

Інформація про блокування

15 серпня 2015 року, вдруге за останні три роки, діапазон динамічних IP-адрес Neostrada, сервісу, який належить оператору Orange Polska, заблоковано на один рік. Причинами блокування стали постійний вандалізм, включно з пошкодженням та видаленням змісту енциклопедичних статей, метасторінок та сторінок користувачів, тролінг, образи та карні погрози на адресу користувачів, пропаганда нацизму та прославлення воєнних злочинців. Не отримавши жодної реакції оператора на наші прохання втрутитись, і не маючи інших засобів впливу на ці проблеми, ми вирішили заблокувати можливість редагування проектів Вікімедіа незареєстрованими користувачами цього ISP-сервісу.

Загалом заблоковано 524 228 IP-адрес, зареєстрованих за сервісом Neostrada. Так само, як і в 2012 році, блокування є глобальним, тобто незареєстровані користувачі з цього діапазону не зможуть дописувати до жодного мовного розділу Вікіпедії або інших проектів Вікімедіа.

Незважаючи не це, заблоковані користувачі все ж мають можливість редагувати Вікіпедію, якщо зареєструються. Щоб створити обліковий запис, необхідно звернутись до адміністратора або надіслати повідомлення на адресу info-ban-pl@wikimedia.org. В електронному листі слід вказати бажане ім'я користувача; у відповідь надійде автоматично згенерований пароль, який можна пізніше змінити у налаштуваннях.

Якщо ви вважаєте це блокування необґрунтованим і хочете його оскаржити, просимо повідомити це вашому провайдеру.

Звернутись до адміністратора Вікіпедії

Звернутись до провайдера

Orange Polska S.A.
Al. Jerozolimskie 160
02-326 Warszawa
Сторінка даних провайдера