Grants:IEG/Мотиваційне та освітнє відео-представлення Вікімедіа/Січневе повідомлення для кнайп

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

Починається попередня підготовка навчальних відео про Вікіпедію та Вікісховище

Ми в захваті від того, що розпочалася попередня підготовка серії мотиваційних та освітніх відео, які представлятимуть Вікіпедію та деякі її сестринські проекти новим дописувачам.

За останні кілька років було зроблено чимало відео для навчання нових дописувачів. У цій серії йтиметься про Візуальний редактор та новий інструмент цитування під назвою Citoid. Також серія включатиме знайомство з Вікісховищем, репозиторієм вільноліцензованих медіафайлів.

Серія відео та пов'язані матеріали допоможуть студентам та інструкторам, що беруть участь в Освітній програмі Вікімедіа. Серія також має допомогти професійним працівникам та волонтерам у галереях, бібліотеках, архівах і музеях (GLAM-ні установи) з розумінням того, як їхній контент може бути розміщено на сайтах Вікімедіа, як документувати чи завантажувати його для безпосереднього перегляду у Вікіпедії та її сестринських проектах.

Відео буде доступне фрагментами, які можна переглянути, перекласти чи оновити індивідуально.

Наразі зголосилися перекладачі-волонтери для арабської, вірменської, грецької, іспанської, німецької, орія та чеської мови. Інших волонтерів з досвідом і навичками перекладу запрошуємо записуватися на сторінці обговорення.

Зараз ми просимо відгуку на чернетку сценаріїв, а також пропозиції щодо привабливої назви серії. Будь ласка, залишайте будь-які коментарі на цій сторінці обговорення!

З повагою,

Pine
режисер і сценарист серії

Примітки

Цю серію фінансовано через грант індивідуального залучення від Фонду Вікімедіа. Велика подяка спільноті, комітету IEG та ФВМ за їхню підтримку.