אסטרטגיה/תנועת ויקימדיה/2017/עדכונים/12 באפריל 2017 - עדכון מס' 13 לגבי התהליך האסטרטגי של קרן ויקימדיה

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki

הודעה מקתרין מאהר

"הודעה זו, "April 12: Update on Wikimedia movement strategy process (#13)", נשלחה על ידי קתרין מאהר ב-12 באפריל 2017."

היי כולם!

סיכום: המעגל הראשון של הדיונים האסטרטגיים מסתיים בקרוב. אנו מקווים שהספקתם להתייחס לשאלה: "מה אנחנו רוצים לבנות או להשיג יחדיו כתנועה במהלך 15 השנים הבאות?"

שלב זה התמקד בהעלאת רעיונות חדשים. השלב הבא הולך להתמקד בעיבוד של אותם הרעיונות, ובניסיון להגיע לקונצנזוס בשאלה מהם הרעיונות החשובים ביותר. המשמעות היא שתהיה לכם הזדמנות להשפיע גם בהמשך! זה גם אומר שהמיקוד של הדיונים הולך להשתנות. אם אתם מעוניינים להציע רעיונות יצירתיים בנוגע לעתידם של הפרויקטים שלנו, עכשיו זה הזמן לשתף את מחשבותיכם!

ההשתתפות היא קלה. העיפו מבט בדף ההשתתפות בפורטל האסטרטגי על גבי מטא-ויקי למידע נוסף. מצאו דיונים על גבי הרשת, פגישות אישיות, וכן קחו חלק בסקר במטא-ויקי.

הערה אחת: לאור חג הפסח וחג הפסחא, אותם אנשים רבים ברחבי העולם מציינים, העברנו את היום האחרון של מעגל הדיון הנוכחי לסוף היום של ה-18 באפריל (23:59 UTC). המשמעות היא שיש לכם עוד מספר ימים לשתף את רעיונותיכם - גדולים וקטנים - בנוגע לעתיד ויקימדיה.

לאחר שמעגל הדיון הנוכחי ייסגר בשבוע הבא, אנו נאסוף נושאים נפוצים שעלו בקרב כלל הדיונים מכל רחבי העולם, ונעלה אותם למטא-ויקי. דיונים אלו כוללים שיחות על גבי ויקי, פגישות עם מומחים, דיונים מטעם שלוחות, וכן מקורות נוספים.

השלב הבא של הדיונים יתחיל ב-1 במאי. אנו נעבוד יחדיו על מנת לתעדף את ההצהרות לפי נושאים. מידע נוסף לגבי מעגל דיון זה זמין על גבי מטא-ויקי, ואנחנו נשתף מידע נוסף בשעה שמעגל הדיון החדש יתחיל בפועל.

יצא לי כבר לראות ולשמוע כמה רעיונות נהדרים במסגרת מעגל הדיון הראשון במהלך השבועות האחרונים. אני מחכה בציפיה לראות אילו רעיונות יתווספו בימים האחרונים של המעגל הנוכחי!

Un cordial saludo (תרגום מספרדית: "כל טוב"),
קתרין