انتخابات سال 2013 بنیاد ویکی مدیا/ ایمیل رای دهنده

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections 2013/Voter e-mail and the translation is 100% complete.

انتخابات سال 2013 بنیاد ویکی مدیا

نام کاربری

شما واجد شرایط رای دادن در انتخابات سال 2013 بنیاد ویکی مدیا هستید، بنیادی که پروژه هایی چون ویکی پدیا را عملیاتی می سازد. شما می توانید برای مناسب زیر به هر یک از نامزد ها رای بدهید.

اعضای هیات امنای بنیاد

اعضای هیات امنای بنیاد بدنه تصمیم گیری آن هستند و مسئول ماندگاری طولانی مدت بنیاد می باشند. بنابرین ما مقدار ورودی گسترده ای را به این انتخاب ارج داده ایم. سه جایگاه برای تصدی وجود دارد.

کمیته انتشار بودجه (FDC)

کمیته اشاعه بودجه (FDC) تصمیم گیری در رابطه با نحوه تخصیص بودجه جنبش ویکی مدیا به افراد واجد شرایط را بر عهده دارد. دو جایگاه برای تصدی وجود دارد.

مامور اجرای کمیته اشاعه بودجه

مامور اجرای FDC شکایت و بازخورد ها را درباره فرایند اشاعه بودجه، بررسی شکایات در درخواست هیئت امنا و بازخوردها و بررسی ها را برای هیات امنا بر مبنای سالانه دریافت می کند. یک جایگاه مورد تصدی وجود دارد.

ترجمه: انتخابات سال 2013 بنیاد ویکی مدیا/ ایمیل رای دهنده مرحله رای گیری از 00:00 به وقت محلیUTC یک ژوئن تا ساعت 23:59 به وقت محلی UTC پانزدهم ژوئن طول خواهد کشید. اطلاعات بیشتر در رابطه با این انتخابات در این لینک <https://meta.wikimedia.org/wiki/Special:MyLanguage/Wikimedia_Foundation_elections_2013> بیابید. جهت حذف نام خود از دریافت اطلاعیه های آتی لطفا نام کاربری خود را در این لینک اضافه نمائید. <https://meta.wikimedia.org/wiki/Wikimedia_nomail_list> The election will now end at 23:59 UTC June 22 2013 after a delayed start..