Jump to content

Affiliate-selected Board seats/2016/Nominations/Siska Doviana/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Affiliate-selected Board seats/2016/Nominations/Siska Doviana and the translation is 100% complete.
Siska Doviana

Ім'я, прізвище:

Сіска Довіана

Ім'я користувача Вікімедіа:

Siska.Doviana

Питання для всіх кандидатів - Питання лише до цього кандидата, які не стосуються інших кандидатів

Програма кандидата

Мене звати Сіска Довіана і я номіную себе на виборне місце члена Ради повірених Фонду Вікімедіа від афіліатів.

Як би я могла описати себе одним словом? Винахідлива. Якщо мене виберуть, то я вірю, що руху піде на користь мій досвід керування, у пошуках балансу між тим, коли стояти за справу, у яку віриш; коли відступити, щоб перемогти наступного дня чи створити альтернативні можливості для досягнення результатів іншими способами

Резюме

 Історія написана людьми, які усвідомили, що НІКОЛИ нема правильного способу робити щось. Є тільки КРАЩИЙ СПОСІБ... 

Я є редактором Вікіпедії з 2006 року, але задовго до того як я стала редактором, я була професійним адміністратором в іншій області роботи — у комерційних, некмерційних та урядових (уряди США та Індонезії) організаціях. З 2008 року, маючи досвід у комунікаціях, я зробила крок вперед і почала приймати управлінську роль і в кінцевому підсумку досягла керівної посади.

Моє професійне життя цікаве: я була продавчинею, секретарем дипломата, адміністратором у лікарні, менеджером, фахівцем із комунікацій, головою виконавчої ради. Мої додаткові заробітки включали в себе підготовку резюме іншим людям, перекладач-фрілансер, а останнім часом — написання звітів за проектами.

Один із пам'ятних моментів моєї роботи стався під час роботи адміністратором у лікарні в Балі, Індонезія, коли бомба вибухнула в декількох сотнях метрів від офісу. Подія стала відома як вибухи в Балі 2002 року, і тоді я зрозуміла, що я можу добре впоратися із надзвичайною ситуацією, особливо маючи справу із жертвами, родинами та цікавим натовпом. Також замітка для себе: репортери теж намагатимуться обдурити, щоб сказали щось, що вони можуть надрукувати.

Внутрішні ролі у Вікімедіа Індонезія як у чаптері: У 2010 році я була обрана головою виконавчої ради Вікімедіа Індонезія, я виростила організацію від $800 до $800 тисяч доларів у вигляді грантів. При оцінці грантового проекту, який зробила Вікімедіа Індонезія, відгуки від наших грантоотримувачів (20 організацій) є 100-відсоткове затвердження для прозорої звітності, що здивувало саму оцінювачку. Я припускаю, що з упевненістю можна сказати, що я живу і дихаю прозорістю, тому що прозорість, це більше, ніж бути прозорим, це також про те, щоб бути чесним та комунікувати достатньо, щоб проблема вирішилася ще до того, як станеться.

Зовнішні взаємини з іншими відділеннями: У 2012 році я зайняла посаду волонтера, щоб оцінити гранти на подорож учасників табору вікіжінок в Аргентині, а моя власна подорож на конференцію була профінансована Фондом Форда. Проект підтримувався Вікімедіа Німеччина, Вікімедіа Аргентина, Вікімедіа Австрія і Вікімедіа Австралія. Одним із одержувачів цього гранту була Нета Хуссейн, це пам'ятно для мене, тому що це її перша подорож закордон, і я вважаю, що ця подорож відкрила для неї багато. Вікімедіа Індонезія також працювала з Вікімедіа Франція та Вікімедіа Швейцарія, щоб [Javanese_Language_Wikipedia_Revitalization_Project_2012-2013|пожвавити розділ Вікіпедії яванською мовою] в проекті 2012—2013 років. Випадково Вікімедіа Нью-Йорк представила Вікімедіа Індонезія HOTOSM в Tech Camp 2011 через державний департамент під час зустрічі в Капітолії. HOT OSM пізніше працювали в одному офісі з нами і стали партнерами проекту.

15 березня 2016 року, після п'яти років на посаді, я піду у відставку як голова Виконавчої ради Вікімедіа Індонезія. Я вважаю, що організація тепер готова прийняти нового лідера, і я з нетерпінням чекаю, щоб допомагати руху в інших ролях.

Щодо особистого життя, то я одружена, у мене дворічний син.

Ці посилання містять більше інформації про мене, написані іншими за результатами інтерв'ю тощо:
Блог Фонду Вікімедіа | Табір вікіжінок (de)| Як одне із джерел для Wired UK: Wikipedia Viewpoints | Інтерв'ю Jakarta Globe

Відповідність критеріям

Я повністю відповідаю критеріям повіреного Фонду Вікімедіа.

  • Я поділяю місію Вікімедіа
  • Я володію англійською достатньо, щоб брати участь у детальних та технічних письмових та усних дискусіях
  • У мене є достатньо часу, щоб приділити цій ролі, і я буду підходити до цієї ролі з міжнародної точки зору
  • Якщо потрібно, я готова і можу подорожувати

Підтримка

  • Вікімедіа Нью-Йорк з гордістю підтримує Сіску як кандидата на посаду в Раді повірених Фонду Вікімедіа, визнаючи її силу і незалежний дух, ряд її досягнень у розбудові Вікімедіа Індонезія та її новаторських проектів, а також її підтримку слабко представлених глобальних голосів у нашому русі.--Pharos (talk) 04:50, 6 March 2016 (UTC)[reply]
  • На публічній зустрічі Вікімедіа Нью-Йорк у березні 2016 року, учасники взяли участь у відкритому голосуванні на підтримку участі Сіски як кандидата на цих виборах. Це є частиною політики нашого відділення із заохочення більш різноманітного та прозорого процесу виборів до Ради ФВМ (яка набула форми після початкової підтримки ради, після того як ми вирішили діяти ширше).--Pharos (talk) 17:49, 18 March 2016 (UTC)[reply]
  • Вікімедіа Тайвань підтримує Сіску як кандидата на посаду в Раді повірених Фонду Вікімедіа. Вікімедіа Індонезія розвинулася до одного з найбільш впливових регіональних відділень в Азії. Завдяки її натхненню і пристрасті ділитися, рух Вікімедіа набирає обертів не лише в Тайвані, а й у Східній і Південно-Східній Азії. Ми вважаємо, що її зусилля дадуть змогу ФВМ ще краще відповідати своїй місії. --Liang(WMTW) (talk) 15:44, 7 March 2016 (UTC)[reply]
  • Endorsed by Wikimedia Australia Gnangarra (talk) 10:39, 19 March 2016 (UTC)[reply]
  • At the annual meeting on 19 March 2016, Wikimedia Indonesia has agreed to support Siska's candidacy for the Wikimedia Foundation Board of Trustees. Siska is a bold and creative person, moreover she has astounding and rich experiences in Wikimedia movements for many years. Siska is readily equipped to manage and oversee a major organization like WMF. We believe Siska is the right person to provide the Foundation with valuable insights and diversifying perspectives, in regard to the free movement in developing countries and rather underdeveloped affiliates. --Biyanto Rebin (WMID) (talk) 13:27, 21 March 2016 (UTC)[reply]
  • Endorsement from Wikimedia Philippines, approved on March 12, 2016:

Wikimedia Philippines hereby endorses the candidacy of Ms. Siska Doviana, Executive Chair of Wikimedia Indonesia, as a candidate for this year’s Wikimedia Foundation affiliate-selected Board seat selection process.

We strongly believe that the Wikimedia Foundation will benefit from a candidate whose strong moral compass, unwavering commitment to the Wikimedia movement and excellent history of programmatic work has garnered respect for her and her affiliate from its peers all over the world, especially in Asia. As the leading chapter in Asia, Wikimedia Indonesia is evidence of Siska’s excellent stewardship and commitment to the movement — something that we believe will be of great importance for the next three years while serving in the Board of Trustees.

In this period of great change, it is imperative that we have capable leaders in the movement who have both the gumption and the track record to prove that they can ably serve as a Foundation trustee — arguably one of the biggest responsibilities that can be bestowed upon a movement volunteer. We are confident not only in Siska’s ability to lead the Foundation through these times, but more importantly to inspire new leaders, new ideas and new directions that will greatly benefit the Wikimedia movement.

— On behalf of the Board of Trustees of Wikimedia Philippines. --Sky Harbor (talk) 13:51, 25 March 2016 (UTC)