Fundraising 2011/Thank You Mail/et

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

Hea [first name]

Oled üks tore inimene. Suur tänu, et Wikimedia Foundationile annetuse tegid!

Just nii me oma arved makstud saamegi – sinusuguste inimeste toel. Kes annetab meile viis, kes kakskümmend, kes sada eurot. Eelmisel aastal oli minu lemmikannetus viis naela pisikeselt inglise tüdrukult, kes rääkis vanemad pehmeks, et ta võiks annetada meile oma taskuraha. Just tänu sinusugustele inimestele, kes tolle tüdrukuga ühinevad, suudab Vikipeedia pakkuda kallutamata infot tasuta ja kergesti kättesaadavalt igaühele kogu maailmas. Neile, kes aitavad selle kulusid kanda, nõndasamuti kui neile, kel pole raha, et meid aidata. Tuhat tänu!

Ma tean, et meie abipalvet on lihtne eirata, ja olen tänulik, et sa seda ei teinud. Koos minuga ütlevad teile kümned tuhanded Vikipeedia vabatahtlikud autorid: aitäh, et aitad meil maailma paremaks teha. Me kasutame sinu raha hoolikalt ja ma tänan sind, et meid usaldad.

Aitäh veel kord!
Sue Gardner
Wikimedia Foundationi tegevdirektor


Teadetest loobumine:
Meile meeldiks, kui saaksime sinule kui annetajale saata teateid meie kogukonna tegemiste ja rahakogumiskampaaniate kohta. Kui sa siiski ei taha sedasorti kirju saada, klõpsa palun allpool ja me tõmbame sind nimekirjast maha:

[unsub link]

Meelespidamiseks: sinu annetuskuupäev oli [date] ja annetussumma [amount].

Käesolev kiri võib sobida kinnituseks sinu annetuse kohta. Selle eest ei pakutud kaupu ega teenuseid ei täismahus ega ka osaliselt. Wikimedia Foundation on Ameerika Ühendriikide maksuseadustiku lõike 501(c)(3) põhjal maksuvabastusega mittetulunduslik heategevuslik organisatsioon. Meie aadress on 149 New Montgomery, 3rd Floor, San Francisco, CA, 94105. Meie USA maksuvabastusnumber on 20-0049703.