Strategy/Wikimedia movement/2017/Updates/Initial announcements review/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Strategy/Wikimedia movement/2017/Updates/Initial announcements review and the translation is 80% complete.

Review of initial updates on Wikimedia movement strategy process

Hnutí Wikimedia zahajuje strategickou diskusi napříč hnutím, což je proces který bude probíhat v roce 2017. Za 15 let, členové wikimedia pracovali společně na vybudování největšího zdroje svobodných vědomostí v lidské historii. Během této doby jsme se rozrostly z malé skupiny editorů na různorodé sítě editorů, vývojářů, poboček, čtenářů, dárců a partnerů. Dnes jsme více než soubor webových stránek. Jsme hnutí s kořeny v hodnotách a silný vizích: všechny znalosti pro všechny lidi. Jako hnutí, máme možnost se rozhodnout, kam jít dál.

Tato strategická diskuze hnutí se zaměří na budoucnost našeho hnutí: kam chceme společně mířit, a čeho chceme dosáhnout. Chceme navrhnout rozsáhlý proces, který nabídne prostor pro každého: editory, komunitní lídry, přidružené společnosti, vývojáře, čtenáře, dárce, technologické platformy, institucionální partnery a lidi, na které jsme dosud nedosáhly. K dispozici bude několik způsobů jak se zapojit, na wiki, v soukromých prostorech, a na osobních setkáních. Jste srdečně zváni k účasti, nechte svůj hlas zaznít.

Bezprostředním cílem je mít strategické směřování na Wikimania 2017 tím pomáhat nastavit rámec diskusí o tom, jak budeme společně pracovat na tomto strategickém směru.

Pravidelné aktualizace jsou rozesílány v Wikimedia-l mailing listu, a publikovány na Meta-Wiki. Počínaje touto zprávou, budou měsíční hodnocení těchto změn zasílána také na tuto stránku. Přihlaste se k získávání dalších oznámení a měsíčních upozorní na aktualizace strategie na vaší diskusní stránce.

Zde je přehled aktualizací, které byly dosud zaslaný:

Další informace o strategii hnutí jsou dostupné na Portálu strategie hnutí wikimedia naMeta-Wiki 2017.

Posted by MediaWiki message delivery on behalf of the Wikimedia Foundation, 20:30, 15 February 2017 (UTC) • Please help translate to your languageGet help