Стратегія/Рух Вікімедіа/2017/Новини/Початковий огляд оголошень

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Strategy/Wikimedia movement/2017/Updates/Initial announcements review and the translation is 100% complete.

Огляд початкових оновлень у процесі побудови стратегії руху Вікімедіа

Рух Вікімедіа починає обговорення стратегії за участі усіх його учасників, процес що триватиме весь 2017 рік. Упродовж 15 років вікімедисти працювали разом над створенням найбільшого ресурсу знань у історії людства. Упродовж цього часу ми виросли з невеликої групи редакторів у різноманітну мережу дописувачів, розробників, афіліатів, читачів, донорів та партнеів. Сьогодні ми більш ніж група веб-сайтів. Ми рух, укорінений у цінностях та потужному баченні: усі знання для усіх людей. Як рух ми маємо можливість вирішити куди ми йдемо з цієї точки.

Це обговорення стратегії руху фокусуватиметься на майбутньому нашого руху: куди ми хочемо піти разом, що ми хочемо досягнути. Ми сподіваємось розробити процес що включає і дає місце кожному: редакторів, лідерів спільноти, афіліати, розробників, читачів, донорів, платформи технологій, партнерів від установ та людей, з якими нам ще потрібно зв'язатись. Буде багато способів взяти участь, у тому числі у вікі, у приватних просторах та на очних зустрічах. Вас ласкаво просять приєднатись та зробити свій голос почутим.

Безпосередньою ціллю є отримати напрямок стратегії до Вікіманії 2017, щоб створити каркас для обговорення щодо того як нам слід працювати разом над просуванням у ньому.

Регулярні оновлення будуть розсилатись розсилкою Wikimedia-l та публікуватись на Мета-вікі. Починаючи з цього повідомлення місячні огляди також будуть надсилатись на цю сторінку. Підпишіться для отримання майбутніх оголошень та щомісячних оглядів оновлення процесу стратегування на своїй сторінці обговорення.

Ось огляд оновлень що було вже надіслано:

Більше інформації про стратегію руху доступно на Мета-вікі на Порталі стратегії Вікімедіа 2017.

Опубліковано розсилкою повідомлень Медіавікі для Фонду Вікімедіа, 20:30, 15 лютого 2017 (UTC) • Please help translate to your languageОтримати допомогу