Stratégia / Hnutie Wikimedie / 2017 / Aktualizácia / Začiatočné oznámenie recenzie

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Strategy/Wikimedia movement/2017/Updates/Initial announcements review and the translation is 33% complete.

Kontrola začiatočných aktualizácii informácii v procese strategického chodu Wikimedia

Hnutie Wikimedia začína strategickú diskusiu naprieč, čo je proces, ktorý bude prebiehať počas roku 2017. Za 15 rokov, wikimedisti pracovali spoločne vybudovali najväčší zdroj slobodných vedomostí v ľudskej histórii. Počas tejto doby sme sa rozrástla z malej skupiny editorov na rôznorodé siete editori, vývojári, pričlenení, čítatelia, darcovia a partneri. Dnes sme viac ako súbor webových stránok. Sme hnutie z korenmi v hodnotách a silnej predstavy: všetky znalosti pre všetkých ľudí. Ako hnutie, máme možnosť o rozhodnúti, kam ideme odtiaľto.

Táto stratégická diskusia sa zameria na budúcnosť nášho hnutia: kam chceme ísť spoločne, a čo chceme dosiahnuť. Dúfame, v návrh inkluzívneho procesu, ktorý dáva priestor pre každého: editorov, vedenie komunít, pridružené spoločnosti, developeri, čitateliov, darcov, technologické platformy, inštitucionálnych partnerov ako i ľudí, ktorých sme ešte nezískali. K dispozícii bude niekoľko spôsobov, ako sa podieľať na wiki, v súkromných priestoroch, ako i osobné stretnutia . Ste srdečne pozvaní k účasti a povedzte si svoj názor.

Bezprostredným cieľom je mať strategické smerovanie týmom Wikimania 2017, ktorý pomáha pri kompozícii a diskusiach o tom, ako budeme spoločne pracovať k tomuto strategickému smeru.

Regular updates are being sent to the Wikimedia-l mailing list, and posted on Meta-Wiki. Beginning with this message, monthly reviews of these updates will be sent to this page as well. Sign up to receive future announcements and monthly highlights of strategy updates on your user talk page.

Here is a review of the updates that have been sent so far:

More information about the movement strategy is available on the Meta-Wiki 2017 Wikimedia movement strategy portal.

Posted by MediaWiki message delivery on behalf of the Wikimedia Foundation, 20:30, 15 February 2017 (UTC) • Please help translate to your languageGet help