Тех/Амбасадори

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Tech/Ambassadors and the translation is 100% complete.

Що роблять тех. амбасадори?

Допомагають іншим користувачам Спостерігайте за технічними дискусіями у своїй домашній вікі і допоможіть своїм колегам-вікімедійцям, відповідаючи на їхні запитання про програмне забезпечення, шаблони тощо.

Якщо ви маєте змогу, допоможіть їм продіагностувати свої проблеми і вирішити технічні негаразди, з якими вони зіткнулися. Дізнайтеся все про цю роль прямо зараз.


Поширюють тех. новини Отримуйте підсумкові Тех. новини на свою сторінку обговорення (чи на сторінку спілкування спільноти) кожного тижня, і повідомляйте решту спільноти про те, що на неї вплине.

Запрошуйте інших людей підписатися і, якщо ви можете, допомагайте писати інформаційний вісник.


Повідомляють про помилки Якщо вирішити проблему у вашій вікі надто складно або неможливо, повідомте про проблеми чи запити на функції на наш баґтрекер («Фабрикатор»).

Слідкуйте за дискусіями на Фабрикаторі і за потреби допомагайте розробникам. Коли проблему вирішено, повідомте своїх колег-вікімедійців у своїй домашній вікі.


Спілкуються з розробниками Якщо ви не можете використовувати баґзіллу, до ваших послуг є інші інструменти:

Привести інших тех. амбасадорів Якщо ви знаєте користувачів, яким було б цікаво стати тех. амбасадором, ви можете запросити їх приєднатися.

Ви також можете показати цей юзербокс на своїй сторінці та скопіювати його у вашу домашню Вікі.

{{User tech ambassador}}

TAThis Tech Ambassador monitors changes that may affect Wikimedia Meta-Wiki.

Долучайтеся Якщо ви хочете заглибитися в амбасадорську діяльність, є багато способів, як ви можете допомогти.

Ви можете допомогти, слідкуючи за роботою наших розробників, або почавши створювати, кодувати, перекладати чи тестувати програмне забезпечення самостійно.


Ресурси для тех. амбасадорів