Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Raavi Mohanty/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Raavi Mohanty and the translation is 76% complete.

Рааві Моханті (Raavimohantydelhi)

Raavimohantydelhi (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
Вікімедієць Рааві Моханті
 • Особова інформація:
  • Ім'я, прізвище: Рааві Моханті
  • Місце проживання: Нью-Делі, Індія
  • Знання мов: англійська, гінді, орія, пенджабі
 • Учасник руху:
  • Бере участь у проектах Фонду Вікімедіа з: 2015
  • Активно бере участь у проектах: en.Wikipedia, Commons, hi.wikivoyage.org, en.wikiversity.org, en.wikivoyage.org, pa.wikipedia.org, hi.wikipedia.org, Wikidata, Mediawiki, Meta.Wikimedia, (13 проєктів)
Твердження (не більше 450 слів) Як говорив Малколм Ікс: «Освіта — це паспорт у майбутнє, бо завтрашній день належить тим, хто готується до нього сьогодні». Технології привели людську цивілізацію до межі інформаційної революції, завдяки інтернету якісна освіта перестала бути монополією еліти чи схильністю багатих. Це час, коли плоди технологій мають піти найбіднішим шарам суспільства. Я щиро вірю, що Вікіпедія може відіграти в цьому велетенську роль.

Освіта — це вісь сучасної цивілізації. Людина має вчити культуру, історію й інші важливі аспекти, щоб потім могти робити внесок у мирне суспільство співжиття без упереджень, що базуються на гендері, расі чи релігії. У такій країні, як Індія, освіта є незамінною для досягнення гендерного паритету й піднесення жінок. Доступ до вільної освіти може уповноважити людей, давши їм знання про власні права, цивільні й економічні. В Індії експлуатація неосвічених людей просто розпачлива.

Безкоштовна освіта є необхідною для творення сучасного глобального суспільства. Статті Вікіпедії можуть навчити людей історії й культурі різних країн світу. Якщо люди дізнаються про культуру й історію одне одних, це наблизить до нас і наших нащадків модельний світ.

Інтернет дає чудову можливість створити світ без кордонів. На сьогодні ми є першим поколінням, яке в стані обмінюватися ідеями від людини до людини у такому масовому масштабі. Ідеї зараз можуть досягати найбільш недосяжних частин світу. Більше того, ці ідеї можна передавати прозоро.

Будучи редактором Вікіпедії, я маю змогу віддавати щось суспільству взаміну. Чи більше є взаємодію з людьми у різних частина країни, тим більше я розумію, що мій найбільший внесок в піднесення пригнічених — це моя здатність дати знання кожній окремій людині без жодного мовного бар'єру. Якщо б більше авторів-носіїв місцевих мов долучилося, то нашу мету було б досягнути швидше. Безкоштовна загальна освіта — це найбільший дар для нащадків. Як сказав Нельсон Мандела: «Освіта — це найпотужніша зброя, яку можна використати, щоб змінити світ».

Три пріоритети в Раді 1. У фокусі має бути тема розвивання навичок.

2. Також треба зважати на відео й ілюстрації, щоб люди зі слабшою освітою краще розуміли.

3. Зосереджуватися на темах, пов'язаних з локальними потребами, наприклад, треба згадати легший доступ до інформації про кокоси (включно з історією, поживністю, сортами, ринковим попитом тощо).

Три пріоритети Стратегії Руху 1. Я вірю, що кожна людина має мати доступ до вільних знань.

2. У Вікіпедію треба додавати більше тем, зосереджених на жіноцтві.

3. Треба залучати більше авторів, які пишуть локальними мовами.

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: Artículo bueno.svg перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:43, 1 July 2021 (UTC)[]
Ідентифікація: Artículo bueno.svg перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 01:22, 1 July 2021 (UTC)[]