Jump to content

Fundraising 2011/Thank You Mail/pl

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

Szanowny [first name]


Jesteś dobrym człowiekiem! Serdecznie dziękuję Ci za wsparcie Wikimedia Foundation.

Dzięki ludziom Takim jak Ty, przekazującym czy to 5, czy 500 złotych, jesteśmy w stanie pokryć nasze wydatki. W zeszłym roku największe wrażenie zrobił na mnie datek przekazany przez pewną małą dziewczynkę z Anglii, która przekonała swoich rodziców, by pozwolili jej wpłacić kieszonkowe. To ludzie tacy jak Ty i ta dziewczynka umożliwiają Wikipedii kontynuowanie jej misji – zapewnienia bezpłatnego, łatwego dostępu do obiektywnych informacji każdej osobie na świecie. Zarówno tym, którzy pomagają w jej utrzymaniu, jak i tym, których na to nie stać. Serdecznie dziękuję.

Zdaję sobie sprawę, że najłatwiej jest po prostu zignorować nasze apele. Cieszę się, że nie stało się tak w Twoim przypadku. Dziękuję w imieniu swoim i dziesiątek tysięcy wolontariuszy tworzących Wikipedię – dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Będziemy rozsądnie korzystać z Twoich pieniędzy, dziękuję Ci za zaufanie.


Z wyrazami szacunku,
Sue Gardner
dyrektor generalny Wikimedia Foundation


Nie chcę otrzymywać więcej informacji.
Chcielibyśmy, jako darczyńcę, informować Cię o naszej działalności i zbiórkach funduszy. Jeśli wolisz jednak nie otrzymywać od nas tego typu wiadomości, kliknij proszę poniżej w celu usunięcia Twojego adresu z listy:

[unsub link]

Potwierdzenie wpłaty: w dniu [date] otrzymaliśmy [amount].

Ten list może służyć jako potwierdzenie dokonanej przez Ciebie darowizny. Wikimedia Foundation, Inc. zarejestrowana jest w Stanach Zjednoczonych jako organizacja pożytku publicznego. Wszelkie darowizny wykonane przez obywateli USA, mogą być przez nich odpisane od podatku na podstawie rozdziału 501(c)(3) amerykańskiego kodeksu podatkowego. Nasz adres: 149 New Montgomery, 3rd Floor, San Francisco, CA, 94105. U.S. tax-exempt number: 20-0049703.