Jump to content

Fundraising 2011/Thank You Mail/sk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Translation instructions
  • For pages marked "Missing" or "In progress", click the page title and start translating. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • For pages marked "Needs updating", compare the page to the source page and update the translation accordingly. When you are done, click "edit status" and change the status to proofreading.
  • It is important to have someone else proofread the translated page! If you have proofread a page and it is ready for publication, click "edit status" and change that page's status to ready.
  • If you are changing something that has already been published, change its status back to ready for it to be published again.

If you have any questions or feedback regarding the translation process, please post them here. Translation FAQ

Vážený pán/vážená pani [first name],

ste úžasný/á, ďakujem Vám za Váš dar pre Nadáciu Wikimedia.

Toto je náš spôsob, ako Vám splácame Vašu láskavosť – ľudom ako Vy, ktorí darujú päť, dvadsať alebo sto dolárov. Mojím najobľúbenejším darom z minulého roka sa stalo päť libier od dievčatka z Anglicka, ktoré presvedčilo svojich rodičov, aby nám darovali jej vreckové. Rovnako ako to dievčatko sú to ľudia ako Vy, ktorí umožňujú Wikipédii pokračovať v poskytovaní bezplatného a jednoduchého prístupu k objektívnym informáciám pre všetkých ľudí na svete. Každému, kto prispel aj za tých, ktorí nechcú alebo nemôžu, ďakujem.

Vieme, ako jednoducho sa dajú naše výzvy ignorovať, a preto som rada, že Vám ľahostajné nie sú. Ja a desiatky tisíc dobrovoľníkov, ktorí píšu Wikipédiu - ďakujeme, že nám pomáhate robiť zo sveta lepšie miesto. Vaše peniaze použijeme s rozvahou. Ďakujem Vám, že nám veríte.

Ďakujem,
Sue Gardner
Výkonná riaditeľka Nadácie Wikimedia


Možnosť odhlásenia:
Chceli by sme Vás ako darcu aj naďalej informovať o aktivitách našej komunity a dobročinných akciách. Ak si neprajete prijímať od nás takéto e-maily, kliknite na prepojenie nižšie a my Vás zo zoznamu odstránime .

[unsub link]

Pre Vašu informáciu: Váš dar [amount] bol zaznamenaný dňa [date].

Tento list môže slúžiť ako záznam Vášho daru. Žiaden tovar ani služba neboli poskytnuté v celom alebo čiastkovom poskytnutí príspevku. Wikimedia Foundation, Inc. je nezisková charitatívna spoločnosť so stavom 501(c)(3) oslobodenia od daní v Spojených štátoch. Naša adresa je 149 New Montgomery, 3rd Floor, San Francisco, CA, 94105. Číslo oslobodenia od daní v Spojených štátoch: 20-0049703