Jump to content

Template:Steward confirmations/cs

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Template:Steward confirmations and the translation is 100% complete.
Template documentation
Potvrzení začíná {{{startday}}} a končí {{{endday}}}.

{} Potvrzení stevardů jsou příležitostí pro komunitu Wikimedie, aby se vyjádřila k výkonu stávajících stevardů. Aby byl tento proces co nejhladší, jsou potvrzení organizována následovně.

Chcete-li přidat komentář, přihlaste se prosím před {{{startday}}} pomocí účtu, který má úpravy (na jakékoli wiki). Během [[Stewards/Elections {{{year}}}|{{{year}}} volby]] prosím uveďte, zda jste spokojeni nebo nespokojeni s použitím správcovských nástrojů některých z níže uvedených lidí a proč.

Po volbách jsou stevardi (včetně nově zvolených) vyzváni, aby zkontrolovali připomínky k potvrzení a vyjádřili svůj názor k výsledku (konsenzus pro potvrzení/odstranění atd.) Na [[Talk:Stewards/Confirm/{{{year}}}|Talk:Stewards/Confirm/{{{year}}}]] pro každého správce, který kandidoval na potvrzení. Samozřejmě, že to nemusí dělat pro každého kandidáta. Měli by být zvláště opatrní u hodnotitelů se silnými názory. Záporné komentáře jsou vítány mimo sekci "konečné rozhodnutí", s výhradou obvyklých očekávání civility. Potvrzovací diskuse potrvají jeden týden po jmenování nově zvolených správců. Tuto lhůtu lze podle uvážení volebního výboru prodloužit na dva týdny, pokud se výbor domnívá, že je před uzavřením nutné další zadání. Volební komise tyto diskuse uzavře a implementuje výsledek (což stejné při rozhodování v neobvyklých případech).

Tomuto procesu se podrobí všichni stevardi zvolení před {{{month}}} {{{year}}}.

Související stránky:

  • O stevardech
  • [[Stewards/Elections {{{year}}}|{{{year}}} Volby stevardů]]
  • [[Stewards/Elections {{{year}}}/Statistics|Shrnutí a statistiky]]

Purge the cache of this page?