Jump to content

Template:Steward confirmations/pl

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Template:Steward confirmations and the translation is 100% complete.
Dokumentacja szablonu
Potwierdzenie stewardów rozpocznie się {{{startday}}} i potrwa do {{{endday}}}.

Potwierdzenie stewardów jest okazją dla społeczności Wikimedia do skomentowania wyników pracy dotychczasowych stewardów. Aby proces był jak najbardziej płynny, potwierdzenia przebiegają w następujący sposób.

Aby dodać swój komentarz, należy zalogować się na konto, z którego wykonywano edycje (na którejkolwiek wiki) przed {{{startday}}}. W trakcie trwania [[Stewards/Elections {{{year}}}|Wyborów {{{year}}}]] możesz wyrazić swoje zadowolenie bądź niezadowolenie, wraz z uzasadnieniem, ze sposobu wykorzystywania narzędzi stewarda przez wymienione poniżej osoby.

Po zakończeniu wyborów stewardzi (w tym nowo wybrani) są proszeni o zapoznanie się z komentarzami i przedstawienie swojej opinii na temat ich wyników w stosunku do każdego stewarda przystępującego do potwierdzenia (czy istnieje konsensus dla potwierdzenia/odebrania uprawnień itp.) na stronie dyskusji [[Talk:Stewards/Confirm/{{{year}}}|Talk:Stewards/Confirm/{{{year}}}]]. Oczywiście nie jest wymagane przedstawienie swojego zdania wobec każdego kandydata. Ze szczególną uwagą należy przystąpić do przedstawienia oceny kandydata, wobec którego w toku dyskusji pojawiały się zdecydowane stanowiska. Komentarze osób nie będących stewardami są mile widziane poza sekcją „Final Decision”, przy zachowaniu zwykłych reguł uprzejmości. Dyskusje prowadzone będą przez tydzień po przyjęciu nowych stewardów. Okres ten może zostać przedłużony do dwóch tygodni w przypadku jednego lub więcej potwierdzeń według uznania Komitetu Wyborczego, jeśli komitet uzna, że przed końcowym rozstrzygnięciem potrzebne są dodatkowe opinie. Komitet Wyborczy zamknie te dyskusje i wprowadzi w życie ich wyniki (co oznacza również podjęcie decyzji w nieoczywistych przypadkach).

Wszyscy stewardzi wybrani przed {{{month}}} {{{year}}} przejdą ten proces.

Zobacz też:

  • Informacje o stewardach
  • [[Stewards/Elections {{{year}}}|Wybory stewardów {{{year}}}]]
  • [[Stewards/Elections {{{year}}}/Statistics|Podsumowanie i statystyki]]

Purge the cache of this page?