Jump to content

VisualEditor/Newsletter/2021/June/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page VisualEditor/Newsletter/2021/June and the translation is 93% complete.

Editing news 2021 #2

Читати це повідомлення іншою мовоюСписок підписки на цю багатомовну розсилку новин

Молодші дописувачі коментують рівень завершення по всіх Вікіпедіях-учасницях.
Коли новачки мали засіб Відповісти (Reply) і намагались розмістити повідомлення на сторінці обговорення, вони були більш успішні у коментуванні. (Джерело)

Раніше цього року, команда Редагування провела велике дослідження засобу "Відповісти" (Reply). Основною метою будо визначити, чи засіб "Відповісти" допомагав новішим редакторам комунікувати у вікі. Другою метою було визначити, чи коментарі новіших редакторів, зроблені за допомогою засобу, потрібно було відкочувати частіше, ніж коментарі, які новіші редактори робили за допомогою наявного редактора сторінок вікітекстом.

Ключові результати:

  • Новіші редактори, які мали автоматичний ("включений за дефолтом") доступ до засобу "Відповісти", з більшою ймовірністю розміщували коментар на сторінці обговорення.
  • Коментарі, які новіші редактори робили за допомогою засобу "Відповісти", також з меншою ймовірністю відкочувались, ніж коментарі новіших редакторів за допомогою редагування сторінки.

Ці результати надають команді Редагування впевненість, що засіб є корисним.

Плани на майбутнє

Команда планує зробити засіб "Відповісти" (Reply) доступним для всіх як налаштування за замовчанням у наступні місяці. Це вже було зроблено у арабській, чеській та угорській Вікіпедіях.

Наступним кроком є подолання технічного виклику. Після цього, вони розгорнуть засіб "Відповісти" спочатку у Вікіпедіях, які брали участь у дослідженні. Після цього вони стадійно розгорнуть його по інших Вікіпедіях та всіх вікі, які хостить ФВМ.

Ви вже можете включити "Discussion tools" у Бета-функціях. Після того, як Ви отримаєте засіб "Відповісти" (Reply), Ви можете у будь-який час змінити Ваші налаштування у Special:Preferences#mw-prefsection-editing-discussion.

–Whatamidoing (WMF) (Обговорення)