چالش ویکی برای حقوق بشر

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page WikiForHumanRights Challenge/2021 and the translation is 92% complete.
Outdated translations are marked like this.
#WikiForHumanRights: 2021 Challenge
Right to a healthy environment

Write about human rights, environmental health and diverse communities impacted by these issues around the world!

There is nothing like home :) Read more about the campaign! Ready to win? Learn more about our partners Follow the numbers .. {{{imge_exp_text7}}} Follow the numbers .. Follow the latest news..
Homepage Call to Action Prizes List of articles Participants Community events Discussion Log

صفحه اصلی چالش

به چالش WikiForHumanRights# در مورد «حق داشتن محیط سالم» خوش آمدید! این بخشی از کارزار بزرگتر #WikiForHumanRights campaign است.

چی هست؟ این یک چالش نوشتن عمومی برای ایجاد و بهبود مقالات مرتبط با حقوق بشر، به ویژه مباحث حقوق بشری مربوط به حق داشتن یک محیط سالم به زبان‌های ویکی‌پدیا یا سایر پروژه‌های ویکی‌مدیا است. به برندگان جوایز ناقابلی برای قدردانی از مشارکت‌هایشان اهدا می‌شود. این چالش به عنوان بخشی از کارزار WikiForHumanRights# از ۱۵ آوریل تا ۱۵ مه ۲۰۲۱ با همکاری "دفتر حقوق بشر سازمان ملل (OHCHR)" و "برنامه محیط زیست سازمان ملل" سازمان یافته‌است.

چه زمانی؟ چالش نوشتن از ۰۰:۰۱ در تاریخ ۱۵ آوریل تا ۲۳:۵۹ در تاریخ ۱۵ مه ۲۰۲۱ (GMT) اجرا می‌شود. پنجشنبه، ۲۲ آوریل روز جهانی زمین است. اگر در جستجوی الهام گرفتن هستید یا به فکر کردن در مورد موضوعات نیاز به کمک دارید، (به یک رویداد محلی بپیوندید!) که در طول چالش رخ خواهند داد.

چگونه؟ شما مقالات را ویرایش می‌کنید و بر اساس سیستم امتیاز ما، امتیاز کسب می‌کنید: ضمن بهبود مقالات، با این هدف برای هر شرکت کننده امتیاز کسب می‌کنید که بیشترین تعداد امتیاز را داشته باشید. ما جوایز ویژه‌ای برای مشارکت در زبان‌های غیر سازمان ملل متحد خواهیم داشت.

چه کسی؟ همه می‌توانند به هر زبانی برای همکاری در نوشتن و / یا ترجمه مقاله‌های مربوط به حقوق بشر و حق داشتن یک محیط سالم کمک کنند. هر ویکی‌پدیایی با یک حساب کاربری مشخص می‌تواند در آن شرکت کند. برای شرکت فقط باید در بخش شرکت کنندگان ثبت نام کنید.