Jump to content

Челендж #ВікіЗаПраваЛюдини

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page WikiForHumanRights Challenge/2021 and the translation is 92% complete.
Outdated translations are marked like this.
#WikiForHumanRights: 2021 Challenge
Right to a healthy environment

Write about human rights, environmental health and diverse communities impacted by these issues around the world!

There is nothing like home :) Read more about the campaign! Ready to win? Learn more about our partners Follow the numbers .. {{{imge_exp_text7}}} Follow the numbers .. Follow the latest news..
Homepage Call to Action Prizes List of articles Participants Community events Discussion Log

Головна сторінка Челенджу

Запрошуємо до челенджу #ВікіЗаПраваЛюдини на тему "Право на здорове довкілля"! Це частина більшої кампанії #ВікіЗаПраваЛюдини.

Що це? Це публічний челендж для створення та вдосконалення статей, пов’язаних з правами людини, особливо темами прав людини, пов’язаними з правом на здорове довкілля, мовами для Вікіпедій чи інших проектів Вікімедіа. Переможці отримають невеликі призи на згадку про свою участь. Челендж організований в рамках кампанії "#ВікіЗаПраваЛюдини" з 15 квітня по 15 травня 2021 року, яка проводиться у співпраці з "Управлінням ООН з прав людини (УВКПЛ)" та "Програмою ООН з охорони навколишнього середовища".

Коли? Челендж триватиме з 00:01 15 квітня до 23:59 15 травня 2021 (GMT). У четвер, 22 квітня, відзначається Міжнародний день Землі. Протягом кампанії ('приєднуйтесь до місцевої події!) відбуватимуться різні заходи, якщо вам потрібне натхнення або допомога з вибором тем.

Як? Ви редагуєте статті та заробляєте бали, базуючись на нашій бальній системі: ви отримуєте бали, покращуючи статті. Метою є набрати якомога більше балів. Ми маємо спеціальні призи за внески мовами, що не входять до офіційних мов ООН.

Хто? Кожен/-на може допомогти будь-якою мовою у написанні та/або перекладі статей, що стосуються прав людини та права на здорове довкілля. Участь може взяти будь-який/будь-яка вікіпедіанець із обліковим записом (на будь-якій вікі, включаючи інкубатор). Для участі вам просто потрібно зареєструватися в розділі Учасники.