Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Vinicius Siqueira/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Vinicius Siqueira and the translation is 97% complete.

Вініціус Сікейра (Vini_175)

Vini_175 (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
Statement's video (also in Spanish and Portuguese)
  • Учасник руху:
    • Бере участь у проєктах Фонду Вікімедіа з: 2007
    • Активно бере участь у проєктах: португальська Вікіпедія, Вікісховище
Твердження (не більше 450 слів) Наш рух проходить через значні зміни, у час, коли ми віднаходимо нові орієнтири й обговорюємо нові моделі врядування. Однією з таких змін, — яку підкреслено в процесі стратегування, — є важливість надання сили голосам із Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі. Висування цієї кандидатури якоюсь мірою походить з цього процесу.

Про мене:

Я хочу змінити світ і зробити його чеснішим і демократичнішим, і більш відповідним радикальному розумінню соціальної справедливості. Це точно те саме бачення, яке спонукало мене, коли мені було 14, зробити свої перші редагування у Вікіпедії португальською, у 2007 році, і це спрямовувало мою залученість у русі відтоді.

Зараз я є віцеголовою бразильського афіліату Wiki Movimento Brasil і виконую роль його зв'язкового з ФВМ. Я особливо активний у наших комітетах з різноманіття і комунікацій, а також наших проєктах щодо деколонізації, і в різний час мав справу з іншими афіліатами, зокрема Wiki Project Med, де був членом правління. Вікіпедія португальською — моя домашня вікі. Мій доступний волонтерський час співмірний з очікуваним навантаженням повіреного Ради Вікімедіа.

Я живу в Бразилії і працюю лікарем у бідних районах Ріо-де-Жанейро. Також я викладаю у Школі медицини університету Estácio de Sá. Я активіст руху за доступ до базової медицини й універсальне охоплення послугами охорони здоров'я.

Я гей і активний прихильник прав LGBTQIA+ у моїй країні.

Про мої цілі:

Щоб виконати нашу місію, нам треба рухатися в напрямку такої архітектури і системи врядування, які забезпечать більшу різноманітність користувачів і контенту. Ми просунулися у візуалізації такої системи; зараз нам треба переконатися, що процеси прийняття рішень дають силу, мають сенс і є справедливими для всіх.

Нам треба більше вікімедійців з Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі на ключових позиціях руху, у тому числі в Раді повірених. Більше різноманіття сприятиме збільшенню залученості спільнот і людей, які систематично залишалися безправними у нашому русі; воно також буде пов'язане з появою нового локального й регіонального лідерства, яке потрібне нам у зміщенні до більш децентралізованої структури. Більше різноманіття також спрятиме зростанню підзвітності й розробці інновативних форм консультацій зі спільнотою.

Щоб підсумувати: моя роль як повіреного — сприяти наближенню того бачення, яке ми виклали у Стратегії руху, знаючи, що Фонд Вікімедіа має подавати приклад.

Три пріоритети в Раді 1. Забезпечити справедливість у прийнятті рішень.

2. Інвестувати у навички та розвиток лідерства.

3. Підвищити сталість нашого руху.

Три пріоритети Стратегії Руху 1. Забезпечити доступне для участі врядування.

2. Забезпечити різноманіття і справедливість у процесах прийняття рішень.

3. Захищати інтернет для і від усіх, де ми інвестуємо у демократизацію доступу до знань і їхнє творення, уповноваження спільнот Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі.

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:29, 1 July 2021 (UTC)[reply]
Ідентифікація: перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 18:11, 29 June 2021 (UTC)[reply]
Форма оцінки повіреного
Форма оцінки повіреного
Років досвіду
<1 1–2 2–5 5–10 10+

Досвід у Вікімедіа Кандидат є відданим дописувачем руху Вікімедіа. До враховуваного внеску належать: внесок до проєктів Вікімедіа, членство в організації чи афіліаті Вікімедіа, діяльність як організатора у русі Вікімедіа, участь в організіації-партнері руху Вікімедіа

10+ років: Я почав редагувати Вікіпедію, коли мені було 14 років, у 2007 році. У Вікіпедії португальською виконував багато редакторських ролей. Я член-засновник Wiki Movimento Brasil, а також Wiki Project Med.

Досвід у Раді. Кандидат має досвід роботи у раді повірених/директорів чи іншому подібному керівному органі національної чи глобальної організації (неприбуткової, комерційної чи урядової)

2—5: З 2017 року виконую роль віцеголови у Wiki Movimento Brasil. Зараз це єдиний афіліат у Бразилії, група користувачів у процесі подання заяви на визнання регіональним відділенням.
Executive experience = <1 року: У мене немає виконавчого досвіду в організації такого ж рівня складності і масштабу, як Фонд Вікімедіа. Моя діяльність здебільшого спрямована на низові ініціативи у бідних бразильських спільнотах, зокрема в Росіньї, найбільшій фавелі в Бразилії.

Керівний досвід. Кандидат має досвід роботи на керівному рівні в організації, відділі чи проєкті співмірного (або більшого) з Фондом Вікімедіа розміру, складності та масштабу.

Експертні знання в галузі. Кандидат має досвід роботи або значного волонтерства у галузі, релевантній до роботи Фонду і Ради. Такі галузі визначаються щорічно і можуть включати галузі на зразок: розбудова глобального руху та організацію спільноти, платформні технології рівня компаній та/або розробка продукту, публічна політика і право, сектор знань (наприклад, наукове середовище/GLAM/освіта), права людини і соціальна справедливість, відкритий інтернет/вільне і відкрите програмне забезпечення, організаційна стратегія та менеджмент, фінанси і фінансовий нагляд, збір коштів для неприбуткових організацій, людські ресурси, управління радою.

10+ років: Я був активістом за соціальну справедливість і права людини у всі періоди свого життя. Я був лідером студентського руху. Став лікарем, щоб працювати з міською біднотою. Як викладач університету, я намагаюся заохочувати студентів також розуміти медицину як соціально справедливу діяльність. Я приєднався до руху Вікімедіа, тому що знання має значення і знання перетворює.

Різноманіття: Минуле Кандидат належить або походить з групи, що історично зазнала дискримінації та недопредставленості у владних структурах (що пов'язано з, наприклад, гендером, расою, етнічністю, неповносправністю, ідентичністю LGBTQ+, соціальним прошарком, економічним статусом, кастою).

Так.

Різноманіття: Географія Кандидат привнесе різноманіття до загальної географічної різноманітності Ради повірених завдяки проживанню у певних географічних регіонах

Так.

Різноманіття: Мова Рідна мова кандидата відмінна від англійської

Так.

Різноманіття: Досвід політичної системи Кандидат має значний досвід проживання і/або роботи з поширення знань у не-демократичному, підцензурному або репресивному контексті.

Так. Коли я народився, Бразилія тільки перетворилася на демократію, тож у мене немає прямого досвіду з періоду авторитарного режиму. Тим не менше, я присвятив своє життя роботі у бразильських фавелах, до насилля поліції є нормою і де демократія є абстракцією, тому я вірю, що маю міцне розуміння того, що це означає, жити у репресивному контексті.