Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Vinicius Siqueira/uk

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
Jump to navigation Jump to search
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2021/Candidates/Vinicius Siqueira and the translation is 100% complete.

Вініціус Сікейра (Vini_175)

Vini_175 (talk meta edits global user summary CA  AE)

Інформація про кандидата
Vinicius Siqueira.jpg
Відеозверення (також Spanish and португальською))
  • Учасник руху:
    • Бере участь у проектах Фонду Вікімедіа з: 2007
    • Активно бере участь у проектах: португальська Вікіпедія, Вікісховище
Твердження (не більше 450 слів) Наш рух проходить через значні зміни, у час, коли ми віднаходимо нові орієнтири й обговорюємо нові моделі врядування. Однією з таких змін, — яку підкреслено в процесі стратегування, — є важливість надання сили голосам із Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі. Висування цієї кандидатури якоюсь мірою походить з цього процесу.

Про мене:

Я хочу змінити світ і зробити його чеснішим і демократичнішим, і більш відповідним радикальному розумінню соціальної справедливості. Це точно те саме бачення, яке спонукало мене, коли мені було 14, зробити свої перші редагування у Вікіпедії португальською, у 2007 році, і це спрямовувало мою залученість у русі відтоді.

Зараз я є віцеголовою бразильського афіліату Wiki Movimento Brasil і виконую роль його зв'язкового з ФВМ. Я особливо активний у наших комітетах з різноманіття і комунікацій, а також наших проєктах щодо деколонізації, і в різний час мав справу з іншими афіліатами, зокрема Wiki Project Med, де був членом правління. Вікіпедія португальською — моя домашня вікі. Мій доступний волонтерський час співмірний з очікуваним навантаженням повіреного Ради Вікімедіа.


Я живу в Бразилії і працюю лікарем у бідних районах Ріо-де-Жанейро. Також я викладаю у Школі медицини університету Estácio de Sá. Я активіст руху за доступ до базової медицини й універсальне охоплення послугами охорони здоров'я.

Я гей і активний прихильник прав LGBTQIA+ у моїй країні.

Про мої цілі:

Щоб виконати нашу місію, нам треба рухатися в напрямку такої архітектури і системи врядування, які забезпечать більшу різноманітність користувачів і контенту. Ми просунулися у візуалізації такої системи; зараз нам треба переконатися, що процеси прийняття рішень дають силу, мають сенс і є справедливими для всіх.

Нам треба більше вікімедійців з Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі на ключових позиціях руху, у тому числі в Раді повірених. Більше різноманіття сприятиме збільшенню залученості спільнот і людей, які систематично залишалися безправними у нашому русі; воно також буде пов'язане з появою нового локального й регіонального лідерства, яке потрібне нам у зміщенні до більш децентралізованої структури. Більше різноманіття також спрятиме зростанню підзвітності й розробці інновативних форм консультацій зі спільнотою.

Щоб підсумувати: моя роль як повіреного — сприяти наближенню того бачення, яке ми виклали у Стратегії руху, знаючи, що Фонд Вікімедіа має подавати приклад.

Три пріоритети в Раді 1. Забезпечити справедливість у прийнятті рішень.

2. Інвестувати у навички та розвиток лідерства.

3. Підвищити сталість нашого руху.

Три пріоритети Стратегії Руху 1. Забезпечити доступне для участі врядування.

2. Забезпечити різноманіття і справедливість у процесах прийняття рішень.

3. Захищати інтернет для і від усіх, де ми інвестуємо у демократизацію доступу до знань і їхнє творення, уповноваження спільнот Глобального Півдня і маргіналізованих спільнот Глобальної Півночі.

перевірка перевірку виконано
Відповідність критеріям: Artículo bueno.svg перевірено
перевірено: Matanya (talk) 20:29, 1 July 2021 (UTC)[]
Ідентифікація: Artículo bueno.svg перевірено
Підтверджено: Joe Sutherland (Wikimedia Foundation) (talk) 18:11, 29 June 2021 (UTC)[]