Wikimedia Foundation elections/2022/Kandidáti/Abdermane Abakar Brahim

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2022/Candidates/Abdermane Abakar Brahim and the translation is 100% complete.

Abderamane Abakar Brahim (Abakar B)

Abakar B (talk meta edits global user summary CA  AE)

Podrobnosti o uchazeči
 • Osobní:
  • Jméno: Abderamane Abakar Brahim
  • Lokalita: Chad
  • Jazyky: French and English, little Arabic.
 • Redaktor:
  • Člen Wiki od: 2018
  • Aktivní wiki: Wikipedia, commons, lingua libre, Wiktionary.
Úvodní prohlášení / shrnutí žádosti.
Tato část bude přeložena. (maximálně 150 slov)
Svůj účet jsem si založil v roce 2018 jako dobrovolník na Wikipedii a od té doby se věnuji projektům jako Wikipedie, Commons, Wiki Loves Africa, wiki Kouman a dalším. Mým hlavním cílem bylo vždy sloužit komunitě, abych byl užitečný pro znalosti, protože je člověk v nouzi. Učím se sdílet s komunitami a tím, že povzbuzuji ostatní, aby se stali dobrovolníky. S vědomím problému nedostatečně zastoupených komunit a jejich účasti v různých projektech, zavedené strategie hnutí bych chtěl, aby se více komunit drželo doporučení k dosažení svých cílů v oblasti rozmanitosti.
Příspěvky na projekty Wikimedia, členství v organizacích nebo pobočkách Wikimedia, činnost jako organizátor hnutí Wikimedia nebo účast v organizaci spojující hnutí Wikimedia.
(maximálně 100 slov)
As Wikipedia is a project that allows us to contribute and improve our local content in 2018, I participated as a voluntary contributor and the creation of the Chad user group in 2019 by working as a project wiki love africa, wikpedia , commons, wiktionary.
Odbornost v oblastech dovedností, které správní rada označila za potřebné.
 • Strategie a řízení organizace
 • Technologie platformy na podnikové úrovni a/nebo vývoj produktů
 • Veřejná politika a právo
 • Věda o sociálních datech, analýza velkých dat a strojové učení

(maximálně 150 slov)

I am training in oracle database and I have participated in several citizen activities in my community as an awareness and advocacy campaign I know how to use google drive, slack, zoom... communication, Plaidoyer , Edith-on, local language
Prožité zkušenosti ve světě. Obzvláště nás zajímá čtení o životních zkušenostech v regionech Afriky, jižní Asie, východní a jihovýchodní Asie a Tichomoří a Latinské Ameriky a Karibiku. Věříme, že zkušenosti z těchto regionů by mohly pomoci rozšířit schopnost rady naplnit cíl strategie hnutí, kterým je rovnoměrnější účast, i když uznáváme, že i jiné zkušenosti mohou být důležitým přínosem.
(maximálně 250 slov)
In 2011 I was as a visitor to Benin more precisely in Cotonou I am a student passing through but when I arrived in Ghana I was registered at ELA (Excellence Language Accademic) in Accra where I participated in several activities as an office observation from Chadian student in Accra, schools Accredited or not in Ghana, player of the Chadian team for French-speaking games, in 2019 I was also at wikiindaba in Nigeria and in 2021 I was in Dubai for the Arab leader conference. ...
Kulturní a jazyková znalost dalších regionů a jazyků, než je váš rodný region a jazyk. Mezikulturní povědomí pomáhá budovat mosty v naší multikulturní komunitě.
(maximálně 250 slov)
in 2021 we collaborated with the Ivorian community on the Kouman wiki project which allowed us to contribute on the two local languages Chadian Arabic and Ngambaye, I speak French and English
Zkušenosti s obhajobou vytváření bezpečného prostoru pro všechny a/nebo zkušenosti se situacemi nebo kontexty cenzury, represe nebo jiných útoků na lidská práva.
(maximálně 250 slov)
my local milk is a campaign in which I participated as a volunteer which promotes local milk, Weeks of my world of entrepreneurship as an organizational member to allow young people to undertake and Digital November is a month dedicated to digital tools (discover digital tools for young people) and AfricActiviste it is thanks to Oxfam that you received this training to do our advocacy.
Zkušenosti ve vztahu ke skupině (nebo jako člen skupiny, pokud se o ně rozhodnete podělit), která v minulosti čelila diskriminaci a nedostatečnému zastoupení v mocenských strukturách (mimo jiné včetně kasty, rasy, etnického původu, barvy pleti, národnosti, státní příslušnosti, genderové identity, genderového vyjádření, sexuální orientace, věku, náboženství, jazyka, kultury, vzdělání, schopností, příjmu a životního prostředí).
(maximálně 250 slov)
As a member of my community I am flexible I have not had any problems I render service as I also ask for it I have the chance to also collaborate with other members from other countries such as Botswana, Nigeria and the coast of ivory and waiting with sudan.
Ověření Ověření voleb výboru provádí alternativně pracovníky nadace Wikimedia Foundation.
Způsobilost: Ověřeno
Ověřeno: Matanya (talk) 08:59, 17 May 2022 (UTC)[reply]
Určení: