Jump to content

Wikimedia Vakfı seçimleri/2022/Adaylar/Abdermane Abakar Brahim

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Wikimedia Foundation elections/2022/Candidates/Abdermane Abakar Brahim and the translation is 100% complete.

Abderamane Abakar Brahim (Abakar B)

Abakar B (talk meta edits global user summary CA  AE)

Aday ayrıntıları
 • Kişisel:
  • İsim: Abderamane Abakar Brahim
  • Konum: Chad
  • Diller: French and English, little Arabic.
 • Başyazı:
  • Kayıt tarihi: 2018
  • Etkin Vikiler: Wikipedia, commons, lingua libre, Wiktionary.
Tanıtıcı açıklama / Başvuru özeti.
Bu bölüm çevrilecek. (en fazla 150 kelime)
Gönüllü olarak Vikipedi hesabımı 2018'de oluşturdum ve o dönemden beri Vikipedi, Commons, Viki Afrika'yı Seviyor, Viki Kouman ve diğer projelerde çalışarak sorumluluklarımı üstleniyorum. Ana hedefim her zaman topluluklara bilgi için faydalı olmak noktasında hizmet etmek, çünkü bunu yapacak insanlara ihtiyaç var. Topluluklarla paylaşmak ve diğerlerini gönüllü olmaya teşvik etmek için öğreniyorum. Yetersiz temsil edilen toplulukların sorununu ve çeşitli projelere katılımlarını, mevcut hareket stratejisini bilerek, çeşitlilik içinde hedeflerine ulaşmak için daha fazla topluluğun tavsiyelere uymasını istiyorum.
Wikimedia projelerine katkıları, Wikimedia kuruluşları ya da iştiraklerine üyelikleri, Wikimedia hareketi organizatörü olarak yaptıkları veya Wikimedia hareketi ortağı olan bir kuruluşa katılımı.
(en fazla 100 kelime)
As Wikipedia is a project that allows us to contribute and improve our local content in 2018, I participated as a voluntary contributor and the creation of the Chad user group in 2019 by working as a project wiki love africa, wikpedia , commons, wiktionary.
Heyetin ihtiyaçlarına göre belirlenen beceri alanlarındaki uzmanlık.
 • Organizasyonel strateji and yönetim
 • Kurumsal düzeyde ortam teknolojisi ve/veya ürün geliştirme
 • Kamu politikası ve hukuku
 • Sosyal veri bilimi, büyük veri analizi ve makine öğrenmesi

(en fazla 150 kelime)

I am training in oracle database and I have participated in several citizen activities in my community as an awareness and advocacy campaign I know how to use google drive, slack, zoom... communication, Plaidoyer , Edith-on, local language
Gerçek hayattaki yaşanmış deneyimler. Özellikle Afrika, Güney Asya, Doğu ve Güneydoğu Asya ve Pasifik, Latin Amerika ve Karayip bölgelerindeki yaşanmış deneyimler hakkında okumalar yapmakla ilgileniyoruz. Bu bölgelerdeki deneyimlerin, diğer bölgelere dair deneyimlerin de önemli katkı sağlayabileceğini kabul etmekle birlikte heyetin hareket stratejisinin daha eşitlikçi bir katılım oluşturma hedefini gerçekleştirme kapasitesini artırmaya yardımcı olabileceğine inanıyoruz.
(en fazla 250 kelime)
In 2011 I was as a visitor to Benin more precisely in Cotonou I am a student passing through but when I arrived in Ghana I was registered at ELA (Excellence Language Accademic) in Accra where I participated in several activities as an office observation from Chadian student in Accra, schools Accredited or not in Ghana, player of the Chadian team for French-speaking games, in 2019 I was also at wikiindaba in Nigeria and in 2021 I was in Dubai for the Arab leader conference. ...
Ana diliniz ve bulunduğunuz bölgeye ek olarak diğer bölgeler ve dillere dair kültürel ve dilsel yatkınlık.
(en fazla 250 kelime)
in 2021 we collaborated with the Ivorian community on the Kouman wiki project which allowed us to contribute on the two local languages Chadian Arabic and Ngambaye, I speak French and English
Herkes için güvenli ve işbirlikçi alanlar oluşturma hususunda bir danışman olarak ve/veya sansür, baskı veya insan haklarına yönelik diğer saldırılar bağlamındaki durumlar hakkında tecrübeler.
(en fazla 250 kelime)
my local milk is a campaign in which I participated as a volunteer which promotes local milk, Weeks of my world of entrepreneurship as an organizational member to allow young people to undertake and Digital November is a month dedicated to digital tools (discover digital tools for young people) and AfricActiviste it is thanks to Oxfam that you received this training to do our advocacy.
İktidar yapıları içerisinde tarihsel ayrımcılığa ve yetersiz temsile maruz kalmış bir grupla ilgili (veya paylaşmayı seçtiğiniz ölçüde bir üyesi olarak) deneyim (bunlar sınırlı olmamak kaydıyla; sosyal sınıf, ırk, etnik köken, renk, ulusal köken, vatandaşlık, cinsiyet kimliği, cinsiyet tanımı, cinsel yönelim, yaş, din, dil, kültür, eğitim, yetenekler, gelir düzeyi ve çevre).
(en fazla 250 kelime)
As a member of my community I am flexible I have not had any problems I render service as I also ask for it I have the chance to also collaborate with other members from other countries such as Botswana, Nigeria and the coast of ivory and waiting with sudan.
Doğrulama Onaylama seçim komitesi ya da Wikimedia Vakfı personeli tarafından gerçekleştiriliyor.
Seçilebilirlik: Onaylı
Onaylayan: Matanya (talk) 08:59, 17 May 2022 (UTC)[reply]
Kimlik: