Jump to content

Admin activity review/Notice to inactive right holders/fa

From Meta, a Wikimedia project coordination wiki
This page is a translated version of the page Admin activity review/Notice to inactive right holders and the translation is 100% complete.

Please select a language and use the text without <translate> tags by using the button "View raw source":

مجوزهای پیشرفته شما در XXXX

سلام. خط مشی مربوط به حذف “حقوق پیشرفته” (مدیر، دیوانسالار، مدیر رابط و غیره) با اجماع جامعه در سال ۲۰۱۳ به تصویب رسید. بر اساس این سیاست، ناظران در حال ارزیابی فعالیت ویکی‌هایی هستند. که ضوابط یا قوانین خاصی برای عدم فعالیت ندارند .

شما مصداق عدم فعالیت (نبود هر گونه ویرایش یا اقدام برای 2 سال) در ویکی فوق الذکر شده اید. از آنجا که ویکی فوق سیاست تجدید نظر مختص به خود، برای برخورد با این مورد را ندارد سیاست جهانی بنیاد ویکی مدیا در مورد شما اعمال می‌شود.

اگر می‌خواهید مجوزهای پیشرفته خود را حفظ کنید، باید جامعه ویکی را از اینکه ناظران به شما این اطلاعات را درباره عدم فعالیت شما ارسال کرده‌اند، مطلع کنید. یک اطلاعیه جامع درباره این فرآیند نیز در Village pump این ویکی منتشر شده است. اگر جامعه درباره آن بحث کند و بخواهد شما حقوق خود را حفظ کنید، لطفا با ناظران در m:Stewards’ noticeboard تماس بگیرید و به بحث جامعه محلی لینک دهید، جایی که آرزوی خود را برای ادامه حفظ حقوق بیان می کنند.

اگر می‌خواهید از حقوق خود استعفا دهید، لطفا درخواست حذف حقوق خود را در متا ثبت کنید.

اگر پس از یک ماه هیچ پاسخی دریافت نشد، ناظران به حذف حقوق مدیر و/یا دیوانسالار شما خواهند کرد. در موارد مبهم، ناظران به ارزیابی پاسخ‌ها پرداخته و تصمیم را به جامعه محلی برای اظهار نظر و بازبینی ارجاع خواهند داد. اگر سوالی دارید، لطفا با ناظران تماس بگیرید.

ارادتمند شما.